Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Политика

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Австрійсько-російські танці на українських кістках

959

У Австрії 18 серпня 2018 року відбулося весілля Міністра закордонних справ Республіки Австрія Карін Кнайсль (німецькою Karin Kneissl), на яке вона запросила Прєзідєнта Россіі Владіміра Путіна. Це – жах!

Австріє, ти ж належиш до ЄС, котрий увів проти Московщини под. руководством єйо правітєля Путіна які-неякі (насправді слабкі, підтвердження чому знайдете нижче) санкції за порушення нею міжнародного права й української територіальної цілісності 2014 року, за її збройну агресію проти України і триваючу російську окупацію частини української території та вбивство московитами-росіянами майже 11 тисяч українського люду.

Австріє, своєю двоякою й проросійською політикою ти підриваєш єдність ЄС!

Австріє, тобі не соромно, що твій Міністр фрау Кнайсль колєнопрєклоняєтся перед Путіним – вбивцею багатьох тисяч українських жителів і топчеться разом із ним по їхній світлій пам’яті та танцює на їхніх українських кістках?!

Втім, дивіться самі на цю загальноавстрійську ганьбу, бо ж Карін Кнайсль, будучи главою австрійського зовнішньополітичного відомства, представляє не саму себе, а Республіку Австрія.

Ну, а тепер перейдемо до аналізу вже оприлюднених мною окремих фактів про злочинну сутність Московії, оскільки вони безпосередньо стосуються означеної вище ганебної поведінки Австрії і ще раз підкреслюють, що вона є неприпустимою.

У своїй статті «Два чоботи – пара» я писав: «…А. Гітлер здійснив аншлюс Австрії та, будучи окрилений цим загарбанням, анексію Судетів – території Чехословаччини в результаті Мюнхенської змови 1938 р…

Дії самодєржца всія імперсько-шовіністичної Росії В. Путіна 2014 р. є абсолютно тотожними з діями фюрера нацистського Райху А. Гітлера 1938 р… В народі кажуть: «Два чоботи – пара». Такими чобітьми були Й. Сталін та А. Гітлер… Такою ж парою є вірний послідовник Й. Сталіна В. Путін та А. Гітлер…

Невже демократичний Захід від мирного і заможного життя настільки заплив жиром, що не здатен розуміти та усвідомлювати всієї небезпеки, яка йде від реваншистського, імперіалістичного російського шовінізму на чолі із самодєржцєм В. Путіним, який копіює дії фюрера німецького нацизму А. Гітлера?!».

Австріє, фрау Кнайсль, ваші дії якраз підтверджують мої слова про ігнорування багатьма західними демократіями російської загрози через ожиріння вашого мозку. Вам не соромно?

Далі читаємо мою публікацію «Обережно – агенти Росії!», де вказано наступне: «Цинізму немає меж! Цинізму Росії з її масовою, імперсько-шовіністичною підтримкою збройної агресії свого хазяїна, самодєржца В. Путіна проти України, цинізму московського нєдоросля, цинізму кагебіста, цинізму більшовицько-нацистського імперського реваншиста, який, окупувавши український Крим і розв’язавши російськими військами... спецоперацію на материковій частині України, в першу чергу на Донбасі…, загрожує безпеці не тільки Європи, а і всього світу…».

Австріє, фрау Кнайсль, ваш цинізм, як і цинізм Московщини – Росії та Путіна, немає меж. Вам не соромно?

А у моєму матеріалі «Обережно – агенти Росії в Європі, або Зґвалтування – не найкращий спосіб отримання жертвою задоволення!» зазначено таке: «Європа…, на жаль, не завжди послідовна та одностайна у своїй зовнішній політиці. В першу чергу це стосується кількох її країн, які, переслідуючи свої меркантильні інтереси, шкодять всьому європейському континенту, в т. ч. ЄС, євроатлантичному простору і всьому світу, руйнуючи усталений міжнародний правопорядок, бо не хочуть адекватно реагувати на дії Росії – агресора та окупанта української території…

Потураючи загарбницьким планам Росії, вони перетворилися на її агентів у Європі…

Агентом №1 фактично стала Франція (після обрання Президентом Франції Еммануеля Макрона агентурна діяльність офіційного Парижа в інтересах Московщини дещо ослабла – примітка моя)… А ось… Німеччина, бюргери якої попивають пиво, Австрія, насолоджуючись кавою…, настільки вже втратили відчуття реальності, що їм наплювати на своїх партнерів з ЄС…».

Австріє, фрау Кнайсль, ваші меркантильні інтереси щодо Росії руйнують міжнародне право. Вам не соромно?

Наступна моя стаття «Доступ к тєлу продолжаєтся…» вказує: «Саме ці рядки (йдеться про назву статті) з відомого анекдота про невірну дружину найкраще характеризують стосунки окремих країн – агентів Росії в Європі з нєдорослєм всія Россіі Путіним, який перетворив їх на своїх підстилок…

Мало того, згадані агенти, в першу чергу… Німеччина, Італія, а також окремі дрібніші агентики – Австрія…, Сербія…, опустилися на саме дно, адже Путін тр…є їх з особливим цинізмом…, а вони все одно кажуть, що отримують задоволення…

Не зупиняючись на досягнутому, Путін з садистською насолодою переходить до наступного етапу тр…я своїх хвойд, а насправді – до гвалтування неприродним способом з неймовірною жорстокістю. Інакше диявольські путінські дії назвати не можна, оскільки він, давши російську зброю – самохідний зенітний ракетний комплекс (СЗРК) «Бук - М1» і команду своїм бойовикам збити над тимчасово окупованою ним українською територією… цивільний пасажирський літак Боїнг - 777 Малайзійських авіаліній з 298 мирними людьми на борту…, який слідував рейсом МН17…, просто перевіряє, якою буде подальша реакція його агентів - підстилок. Виявляється, що вони і в такій страшній ситуації все одно отримують задоволення від свого ґвалтівника…

Ця авіакатастрофа сталася також з вини Франції, Німеччини, Італії та менш помітних путінських агентів-хвойд , які за його срібняки забувають про всі моральні принципи і цінності демократичного співтовариства».

Австріє, фрау Кнайсль, отримуючи «задоволення від свого ґвалтівника» після вчиненої ним згаданої вище авіакатастрофи, ви танцюєте-топчетесь по кістках 298-ми пасажирів літака рейсу МН17. Вам не соромно?

Тепер звернемось до моєї праці «Мюнхен 1938 – Мюнхен 2015»: «Сумний 1938 рік…

Німеччина здійснила анексію (аншлюс) Австрії, включивши її до складу імперії під назвою «Східна марка» після введення німецьких військ…

Мюнхенська змова стала кульмінацією політики задобрювання, умиротворення Адольфа Гітлера – вождя (фюрера) Німеччини… Західний світ (європейський в першу чергу)… догоджав Гітлеру…

Сумний 2015 рік…

На зміну вождеві Третього Німецького Райху Гітлеру прийшов Вєрховний правітєль Россіі Путін. Наслідуючи фюрера і його дії з анексії Австрії та розчленування Чехословаччини, Путін у 2014 році анексував (окупував) український Крим… і частину українського Донбасу, вбивши тисячі наших громадян та продовжуючи їх вбивати, але жорсткої реакції демократичної світової спільноти… на дії агресора немає… Очевидною є повна ідентичність дій Путіна з Гітлером…

Немає спільного європейського фронту, єдиної антипутінської, на зразок антигітлерівської, коаліції, котра б нарешті зупинила знахабнілого, цинічного агресора і викинула його з української землі».

Австріє, фрау Кнайсль, догоджаючи Путіну, ви перешкоджаєте створенню спільного європейського антипутінського, антиагресорського, антибандитського фронту. Вам не соромно?

Далі аналізуємо мою роботу «Подякуймо Путіну…»: «За те, що в черговий раз продемонстрував світові свою нахабну зневагу і ворожість до міжнародного співтовариства, цинічно наплювавши під Дебальцевим Донецької області України на мирні домовленості в Мінську (11 – 12) лютого 2015 року одразу після фактичного отримання паузи щодо введення санкцій 4 рівня, чим вкотре проявив своє підле… нутро зрадливо-заразливої істоти, з якою не можна ні про що домовлятися та від якої цивілізованим людям краще триматися подалі…

За те, що своєю агресією проти України виявив, хто є хто в Європі та у світі…

Подякуймо за все це Путіну, українці, і проклинаймо його… за розв’язану війну проти України, за окупацію Криму і частини Донбасу…, за сплюндровані Донеччину та Луганщину, за масові вбивства тисяч українців, за сотні тисяч українських біженців і внутрішніх переселенців, за горе та сльози українських матерів, дружин, сестер, наречених…, за страждання мільйонів українських родин, за злочини проти людства і людяності, за порушення та цинічне зневажання норм міжнародного права, за поширення зла у світі».

Австріє, фрау Кнайсль, ви не тримаєтеся подалі від злочинних Росії й Путіна, догоджаєте їм і цим демонструєте своє зневажливе ставлення до України та до страждань Українського народу. Вам не соромно?

А наступне моє дослідження «До Дня Перемоги над нацизмом! З ким Україні звіряти годинник?» наголошує: «Путін – вождь всія Россіі… після закінчення Другої світової першим на європейських теренах порушив усі норми міжнародного права, окупувавши частину України – офіційно визнаної усім світовим співтовариством… суверенної країни у відповідних державних кордонах, включаючи Крим та повністю Донецьку і Луганську області, як це було на момент розвалу СССР…».

Австріє, фрау Кнайсль, ваше якшаніє-приятелювання із Московщиною та Путіним говорить про фактичне одобрєніє вами їхньої нацистсько-шовіністично-загарбницької зовнішньої політики по відношенню до українців. Вам не соромно?

І тепер переходимо до моєї публікації «Чи шльондра, чи імпотент – все одно біда!»:

«Докотилася Європа до самого краю…

Докотилася завдяки діям окремих її країн…

Читайте закінчення статті - Ч. 2 (https://www.obozrevatel.com/my/politics/avstrijsko-rosijski-tantsi-na-ukrainskih-kistkah-ch-2.htm).

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги