Примите участие
в розыгрыше
смартфона на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Политика

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Австрійсько-російські танці на українських кістках. Ч. 2

961

Читайте початок статті (https://www.obozrevatel.com/my/politics/avstrijsko-rosijski-tantsi-na-ukrainskih-kistkah.htm).

Завдяки діям цих країн – агентес Московського Кремля… Європа стає шльондрою невгамовного, ненаситного головного російсько-кремлівського нєдоросля Путіна. Особливо яскраво Європа проявилася у ролі путінської підстилки… після збройного нападу російських кацапів…, за командою нєдоросля, на Україну.

І це біда! Підстилка, шльондра, навіть одна, кидає тінь на всю порядну родину, у даному випадку – велику західнодемократичну…».

Австріє, фрау Кнайсль, своїми танцями (в прямому й переносному розумінні) з Путіним та Московським Кремлем ви кидаєте «тінь на всю порядну родину» Заходу. Вам не соромно?

Й ще…

У своєму порівняльному матеріалі «Liberté, Égalité, Fraternité» я вказую таке: «Українці… на собі відчули, що таке тероризм, а саме російський тероризм (фактично – гібридна війна) в Криму, на Донбасі… та його спроби діяти на інших територіях України…

Росія – постійний член Ради Безпеки ООН, будучи державою-терористом (як всередині проти власних громадян – вбивство неугодних, підрив житлових будинків у російській глибинці російськими спецструктурами…, кавказька різня, так і зовні), хоче знищити… європейську, всю західну спільноту…

…демократичний Захід… має нарешті зрозуміти всю ворожість та нетерпимість по відношенню до себе з боку Росії…, котра для них є значно більшою загрозою, ніж «Ісламська держава Іраку і Леванту» («ІДІЛ»)…

Тільки поборовши тероризм Росії, світова демократична спільнота зможе ефективно протидіяти всій іншій терористичній заразі!..

…Президент Росії Путін – «великий друг»… Заходу…, очільник російського тероризму та цинічний організатор терористичного нападу на Україну…

Але… G20 («Велика двадцятка», куди входять 19 держав і ЄС, які включають 90% валового національного продукту (ВНП), 80% світової торгівлі й дві третини населення світу – примітка моя) після жорстокого вбивства Росією тисяч людей в Україні не оголошують війну російському тероризму та продовжують приймати його очільника в різних порядних товариствах».

Австріє, фрау Кнайсль, ви ж вважаєте себе порядним товариством, але, приймаючи у себе очільника російського тероризму Путіна, цим самим записуєте себе до непорядного товариства любителів терористичної Московщини. Вам не соромно?

На додаток до вже сказаного про Росію й Владіміра Путіна моя стаття «Незалежна Україна? Маячня!» підкреслює: «Безкарність Росії після її нападу на Грузію зі сторони Заходу… привела до окупації Москвою Криму… і частини Донбасу… в результаті збройної агресії 2014 року проти України з боку Кремля під керівництвом Путіна…».

Австріє, фрау Кнайсль, своїми стосунками із Путіним ви толеруєте триваючу злочинну діяльність Московщини та заохочуєте її до нових агресивних дій. Вам не соромно?

А у своїй дослідницькій праці «Крим… Аляска…» я наводжу наступні факти: «План Дугіна… «Ось Москва – Берлин… заложит основание грядущему процветанию Великой России и Великой Германии. А в дальней перспективе это приведет к образованию прочной стратегической и экономической конструкции для создания всей Евразийской Империи – Европейской Империи на Западе и Русской Империи на Востоке Евразии (в результаті виходить такий любий для фрау Меркель спільний простір від Лісабона до Владивостока, а в дугінській концепції – від Дубліна до Владивостока – примітка моя)…

Далее встает украинский вопрос. Суверенитет Украины представляет собой настолько негативное для русской геополитики явление, что, в принципе, легко может спровоцировать вооруженный конфликт…

Северный берег Черного моря должен быть исключительно евразийским и централизованно подчиняться Москве…

Поэтому у России есть два выхода либо военная оккупация Европы, либо такая переорганизация европейского пространства, которая сделает этот геополитический сектор надежным стратегическим союзников Москвы…

Украина как государство не имеет никакого геополитического смысла…

Существование Украины в нынешних границах и с нынешних статусом «суверенного государства» тождественно нанесению чудовищного удара по геополитической безопасности России, равнозначно вторжению на ее территорию…

Дальнейшее существование унитарной Украины недопустимо (Мінські домовленості цьому посприяють – примітка моя). Эта территория должна быть поделена на несколько поясов…

…факт существования «суверенной Украины» является на геополитическом уровне объявлением России геополитической войны…».

То може Захід…, а особливо ЄС, перестане займатися подвійними стандартами та нарешті на ділі, для початку значно посиливши антиросійські санкції…, а не заявляючи про їхнє скасування, дивлячись закоханими очима на Путіна (він і так західні країни «любить», тобто тр…є…), почне захищати, маючи для цього достатньо різних засобів, ті демократичні цінності, про які сам Захід так любить багато й гарно говорити, але які розтоптала Росія, окупувавши частину України та прагнучи значно більших здобутків у світі..?».

Австріє, фрау Кнайсль, якшаясь із Путіним, котрий на практиці реалізує план Дугіна зі знищення України і ЄС, до якого належить сама Австрія, а фрау Кнайсль при цьому очолює австрійське МЗС, ви дотримуєтесь гнилих подвійних стандартів у своїх відносинах з Московщиною і на ділі не захищаєте західні демократичні цінності, про які самі так часто любите заявляти на словах. Вам не соромно?

На такому сумному фоні моє есе-заклик «Ave vita!» є криком душі українців-патріотів:

«Агов, Європо, демократичний світе, Америко, Заходе!

Почуйте, побачте і нарешті зрозумійте, що Путін здійснив збройну агресію – фактично розв’язав війну проти України, окупувавши частину її суверенної території… і… вигнавши зі своїх рідних домівок мільйони та вбивши тисячі людей.

Почуйте, побачте і нарешті зрозумійте, що коли ви… не допоможете Україні зберегти Незалежність, повалення котрої так хоче Росія, то дозволите Путіну після розв’язання «українського питання» піти в Європу… та ще далі, як це вже було після ваших попередніх поступок – бездарного, беззубого задобрювання – умиротворення диктаторів Гітлера і Сталіна та СССР вже без нього…

Почуйте, побачте і нарешті зрозумійте це, бо ваша подальша угодовська політика… відносно Путіна… загрожуватиме вам самим ганьбою та смертю…».

Австріє, фрау Кнайсль, ви проводите угодовську політику щодо Росії й Путіна. Вам не соромно?

Далі моя робота «ЄС – Україна: безвіз, безліс чи безшанс? Український шанс – твердий курс на США і НАТО, як надвагому складову частину української мрії!» застерігає: «Домінуюча в Європі Московія буде страшною загрозою не лише для ЄС, а й для США…».

Австріє, фрау Кнайсль, своїми задобрюючими, угодовськими діями по відношенню до Путіна (попри всі запевнення офіційного Відня у протилежному, які після показаних у даній статті аргументів звучать фальшиво) ви сприяєте домінуванню Росії на Європейському континенті та власними руками створюєте і посилюєте загрозу для ЄС та всієї світової демократії. Вам не соромно?

І ось така беззуба політика щодо Московщини, котру здійснює разом із деякими іншими країнами – агентами Росії в Європі й Австрія, приводить до результату, який наведено у моїй публікації «Отака справжня ціна західних антиросійських санкцій!»: «…ось що відповів на поставлене журналістом питання щодо нинішньої економічної ситуації в Росії, тобто після введення Заходом санкцій у відповідь на війну Московії проти України і окупації нею українських Криму й частини Донбасу…, Джованні Сальветті (цитую мовою оригіналу):

«Вы отвечаете за работу Rothschild & C. во всем СНГ. Расскажите, какая сейчас ситуация на российском рынке?

Местная система уладила и адаптировалась к потрясениям от новой реальности – цен на нефть и санкций, и экономика России снова начала расти…».

Австріє, фрау Кнайсль, от який результат дають ваші (разом з вашими європейськими однодумцями) угодовство із Московщиною та танці з Путіним. Вам не соромно?

Власне, шановні читачі, оцінюйте самі оці три жахливі й гидкі у всіх відношеннях фото танцювальної пари Путін – Кнайсль, котрі 19 серпня 2018 року розмістило австрійське інтернет-видання «Heute» у своїй інформації «Kopfschütteln über Kneissl Kniefall vor Putin» («Хитання головою (в розумінні несхвалення, засудження – примітка моя) про колєнопрєклонєніє Кнайсль перед Путіним»).

Ось на такому, наведеному вище, ганебному тлі проводяться бридкі австрійсько-російські танці на українських кістках. Австріє, фрау Кнайсль, вам не соромно?

Після танців із фрау Кнайсль того ж 18 серпня 2018 року Владімір Путін відбув до Німеччини на зустріч зі ще однією дамою (ловєлас, однако :)) – Канцлером фрау Меркель, котра всіма фібрами своєї чуттєвої жіночої натури, будучи не у змозі відмовити Путіну (сєрдцу, чувствам нє прікажєшь :)), підтримує будівництво його газогінного трубопроводу «Північний потік – 2» в обхід України (детально цю проблему описує моє дослідження «Скріпальскоє дєло і двоякість дій Заходу. Так – правильній позиції Президента України! Ні – непрофесіоналізму його владних соратників!»)…

Німеччино, фрау Меркель, ви навіть без танців, як це зробили Австрія та Росія, топчетесь по українських кістках. Вам не соромно?

Після всього сказаного угорі є очевидним, що Австрія і Німеччина поповнюють когорту українських «друзів», про декотрих із яких ґрунтовно розповідає моя аналітична робота «Друзі» України? Угорський та польський зрізи».

Австріє, Німеччино, співпрацюючи зі злочинними Московщиною і Путіним, ви зневажаєте Український народ.

Австріє, фрау Кнайсль, вам не соромно?

Німеччино, фрау Меркель, вам не соромно?

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги