Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Политика

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Антисемітські заяви президента Путіна: нонсенс для цивілізованого світу

870Читать материал на украинском

Вже третій рік йдуть суперечки щодо втручання Російської Федерації в вибори президента США. Звичайно, Росія, заперечує та відкидає будь-які заяви щодо даного питання. А зовсім нещодавно РФ перевершила сама себе, коли Володимир Путін, спростовуючи причетність Росії до виборів президента США, припустив, що це могли бути євреї, татари та, на додачу, українці. Така заява дуже збентежила весь цивілізований світ, адже антисемітські висловлювання з боку найвищих посадових осіб держави змушують нас, м’яко кажучи, хвилюватися.

І хвилюватися є чого! Адже всім нам добре відомо, хто з політиків минулого дозволяв собі звинувачення за національною ознакою у вигаданих злочинах та негараздах – Адольф Гітлер. Саме нацистська Німеччина після фабрикування та поширення відповідних звинувачень почала проводити жорстоку політику щодо осіб неарійської раси, до яких відносили євреїв, ромєїв та, певною мірою, слов’ян. Згадуючи, скільки бід та страждань принесла людству Друга світова війна, розв’язана гітлерівською Німеччиною, слід особливо наголосити, на подіях, які ми сьогодні зназиваємо Голокост. За роки Другої світової війни було створено величезну т.з. концентраційних таборів, в яких представників націй-ізгоїв просто знищували. Це стало наслідком шовіністичної політики фюрера.

Так, з того часу пройшло майже сто років, але навіть сьогодні ми можемо побачити, що історія йде по спіралі, адже заяви президента РФ теж чимось нагадують переконання нацистів. Варто зазначити, що Радянський Союз, спадкоємцем якого є Росія, був одним із найпалкіших поборників нацизму та антисемітизму та доклав чимало зусиль для знищення «коричневої чуми». Навіть зараз в РФ постійно пропагують культ Другої світової та всі ці «Можем повторить!». Та чи розуміють росіяни всю абсурдність їхніх заяв: з одної сторони Росія постійно пишається великою перемогою над нацизмом, а з іншої – сама стала на шлях свого запеклого ворога. Щоправда, вони його називають фашизмом, навіть не усвідомлюючи, що Німеччина була під нацистським режимом, та, що фашизм і нацизм відрізняються між собою.

Здавалося б, світ пережив катастрофу великої війни і мав би ніколи більше цього не допустити, аж ось з арени великої політики знову звучать нові заклики до антисемітизму.

Проте реакція світу не змусила себе чекати, адже такі коментарі президента РФ привернули увагу американської єврейської неурядової правозахисної організації, яка протистоїть антисемітизму і іншим формам нетерпимості. «Президент Путін химерно вдався до гри в звинувачення, вказавши пальцем на євреїв і інші нацменшини в своїй країні», -зазначив у своїй заяві генеральний директор ADL Джонатан Грінблатт. «Дуже тривожно бачити, що російський президент дає нове життя класичним антисемітським стереотипам, які існують в його країні сотні років». А сенатор Річард Блюменталь з Коннектикуту написав у своєму Твіттері, що відштовхуючий коментар Путіна заслуговує на те, щоб світові лідери відкрито і беззастережно засудили його.

Таким чином, в заяві Путіна можна легко прослідкувати антисемітські заклики. Так, коли ми чуємо слово «антисемітизм», зазвичай асоціюємо це з євреями. Так вже склалося історично. Проте, цікаво і те, що Путін використовує антисемітські настрої і щодо українського населення та кримських татар, що вже переходить всі межі дозволеного. Світова спільнота повинна реагувати на це, аби не допустити в майбутньому не лише таких висловлювань, а й взагалі думок про зверхність однієї раси над іншою, адже історії відомо, до чого призводять такі заклики…

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги