ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Кібератаки Росії на Заході

1.3т

<p>&lt;p&gt;Річард Кербай в статті &quot;Росія нарощує кібератаки у Великій Британії&quot;, опублікованій в британському періодичному виданні &quot;The Times&quot;, наводить перше інтерв’ю глави нового Національного центру кібербезпеки (NCSC) Кіарана Мартіна про &quot;різке нарощування російської кіберагресії на адресу Заходу&quot;.

За даними європейського дослідження, заснований Росією сайт Sputnik, який має бюро в Шотландії, з листопада 2015 року опублікував 124 історії про фальшиву реальність&quot;. &quot;Впродовж останніх двох років відбулося різке нарощування російської агресії в кіберпросторі. Частина цього зростання — низка атак на політичні установи, політичні партії, парламентські організації&quot;. Отже, К.&#160;Мартін вважає, що рано чи пізно Велика Британія неминуче зіткнеться з кібератакою &quot;першої категорії&quot;, як це сталося в США у 2015 році.

Крім того, глава NCSC повідомив, що впродовж останніх трьох місяців зареєстровано 188 кібератаки &quot;другої та третьої категорії&quot;, більшість з яких погрожували національній безпеці. Він підкреслив, що кожна з них могла включати в себе &quot;сотні тисяч&quot; одночасних атак, таких як розсилка фішингових листів у міністерства та комерційні компанії&quot;. В систему міністерства хакери проникають для вилучення інформації про політиків уряду Великої Британії, а також для збору інформації щодо самих різних питань, починаючи від енергетики, закінчуючи дипломатією. Що стосується проникнення в комерційні компанії, хакери прагнуть вкрасти інтелектуальну власність. К.&#160;Мартін зауважив, що &quot;іноді в цьому замішані держави&quot;.

Отже, на Заході з кожним днем посилюється занепокоєння з приводу появи російських ЗМІ, які обвинувачують у розповсюдженні фальшивих новин в рамках кремлівської &quot;дезінформаційної&quot; кампанії. Кожен раз як Кремль намагається продемонструвати Заходу свою силу і вплинути на нього, спостерігається спалах російської активності. Але Захід завжди готовий! І які б великі кошти не витрачав би Кремль на нарощування кібератак, рано чи пізно ця машина дасть збій!&lt;/p&gt;</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги