Примите участие
в розыгрыше
LTE планшета Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Политика

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Хто кришує зарплати в "конвертах"?

119

<p>Територіальні інспекції з питань праці неспроможні виконувати своє основне завдання – захист прав і свобод працюючих громадян. Заяви що надходять від працівників підприємств та установ в яких йде мова про порушення трудових прав з боку керівників, посадовці нехтують, або пишуть відповіді про неможливість проведення перевірки у зв’язку з мораторієм на проведення перевірок. Насправді держава продовжує кришування тіньових схем виплати заробітної плати.

Фактично такий стан речей і з іншими контрольними органами. Вони перестали виконувати контролюючу функцію. Прокуратура позбулась функції загального нагляду, в тому числі і за діяльністю територіальних органів з питань праці. Система органів державної влади не працює. Але чиновники справно щомісяця отримують заробітну плату за свою бездіяльність.

Приміром провівши перевірку та виявивши, що в приватній організації – освітнього закладу, де працюють більше 300 осіб, розташованій в центрі міста Запоріжжя відсутній колективний трудовий договір, а працівникам установи протягом п’яти місяців не сплачується зарплата Територіальна інспекція навіть не склала протокол про адміністративне правопорушення, вважаючи це зайвим. Національна поліція та прокуратура, як в цьому окремому випадку так і в питанні боротьби зі свавіллям та корупцією у ВНЗ демонструють свою некомпетентність та байдужість. Чиновники всіх рангів та відомств стали єдиним фронтом проти освіти.

Злиденна заробітна плата, що отримується &quot;в конвертах&quot; стала звичайним явищем для працівників освіти. Натомість хазяї таких установ мають надприбутки, що не обраховують інші державні органи. Всі вони стоять на стражі тіньової освітньої економіки. Саме звідти черпаються кошти для хабарів для чиновників найвищого рівня. Виявляється що очі зав’язані не лише у судової Феміди. Керівники освіти що засіли в столичних, обласних та районних установах дбають лише про свої прибутки. Територіальні інспекції з питань праці кришують тіньові схеми виплати заробітної плати. А байдикування та недбалість бюрократів – основа для подальшого нищення освітньої галузі.</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги