ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Про люстрацію "досвідчених" бізнесменів, що спричиняють корозію влади

347

<p>Залучення наших псевдобізнесменів до влади - це одна з причин деморалізації влади і зараження її вірусом корупції!

Ідея про те, що до влади треба залучати вітчизняних бізнесменів, бо вони мають &quot;досвід&quot;, - надзвичайно шкідлива, бо цей &quot;досвід&quot; у наших бізнесменів чисто аморальний, протиправний і кримінальний. Вони його приносять і у владні інституції, а також у політику. Ситуація в Україні така, що іншим &quot;досвід&quot; бізнесменів у нас не може бути, на жаль!

Наш бізнес поки що увесь АНОМАЛЬНИЙ - про це свідчить доля &quot;тіньової екноміки&quot; в нашій країні. Саме ці псевдобізнесмени запровадили в Україні заснований на корупції аморальний економічний порядок, що деморалізує громадян України! Саме вони культивували корупцію в суспільстві, бо завдяки їй їх &quot;бізнес&quot; процвітав. Вони просто не здатні на справжній бізнес без корупції. Цю аморальність і &quot;корупційну культуру&quot; вони приносять з собою і у владу.

Тому люструвати, - тобто усувати від влади, - треба усіх бізнесменів, які займалися АНОМАЛЬНИМ бізнесом, заснованим на &quot;корупційній культурі&quot;, а не лише прислужників режиму Януковича!

Цікаво, чи розуміють це наші активісти-антикорупціонери?</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги