Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Политика

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Ненависть і милосердя

5.8т

Сьогодні в Києві розпочав роботу XІV позачерговий з'їзд суддів України. Як відомо, окрім дообрання шести членів Вищої ради правосуддя, які будуть фактично "суддями над суддями та прокурорами", найвищий орган суддівського самоврядування має розглянути питання щодо обрання суддів Конституційного Суду України, стану здійснення правосуддя та незалежності суддів і судів у 2016 році та інші. Досить серйозна повістка дня. Адже від результатів роботи з’їзду напряму залежить подальша спроможність судової системи виконувати покладені на неї суспільством важливі функції.

І поки суддівська спільнота була занята підготовкою до проведення цього заходу, деякі загадкові особи (назвемо їх поки що так) придумували інформаційні приводи, які б висвітлили судову систему у вигідному їм негативному світлі. При цьому, не гребуючи нічим: ні мораллю, ні людяністю, ні здоровим глуздом.

Одним з таких приводів слугувало фото судді одного з районних судів Рівненщини – Алли Петрівни Бандури. Неймовірно, але факт: фото судді з яскравим макіяжем стало головною темою обговорення в соцмережах та викликало безліч негативних коментарів. Вмить українське суспільство перетворилось на знаного стиліста-експерта в індустрії моди та краси. Активно розповсюджуючи це фото користувачі соцмереж стверджували про те, що таким є реальне обличчя судової системи України. Окрім зовнішності, нікого з горекоментаторів не зацікавила особистість судді Бандури. Не цікавою їм виявилась оприлюднена суддею декларація, яка між іншим свідчить про скромність її способу життя.

Прозріння прийшло. Але пізніше. Після того, коли виявилось, що в 2005 році на суддю було скоєно озброєний напад саме через її професійну діяльність. Жінка перенесла 12 (!) ножових поранень і вижила. А тепер вона стала жертвою ще одного нападу – ницого, бездушного та масового.

На наступний день, після оприлюднення історії цієї жінки, дехто повидаляв її фото зі своїх сторінок. Певне, стало соромно? Однак знайшлись і такі, що хочуть демонструвати свою правоту незважаючи на очевидні речі. Намагаючись змістити акценти від зовнішності судді, вони почали пошук в ЄДРСР невдалих, на їхню думку, судових рішень. Це було нескладно. Ще б пак! Алла Петрівна працює суддею з 1985 року - майже стільки, скільки я живу на цьому світі. Звісно за 31 рік можуть знайтись неідеальні судові рішення. Однак питання в іншому: кому цей скандал був вигідний?

Відповідь очевидна - тому, хто перший оприлюднив фото. Або точніше, тим, хто за ним стоїть. На користь цього аргументу свідчать одразу два факти. По-перше, це фото було зроблено ще 10 років тому та надруковано в одному з офіційних довідкових видань судової влади. Тобто десять років фото екстравагантної судді не привертало уваги громадськості і тільки напередодні позачергового з’їзду суддів України в когось "випадково" виникла ідея його запостити в соцмережах. По-друге, вже третій день російські ЗМІ продовжують з особливою насолодою смакувати тему "жахливих українських суддів". Погодьтесь, все це нагадує чітко скоординовану провокацію. Для судової системи, яка нині знаходиться в стані перманентного психологічного стресу, такі, створені на рівному місці, репутаційні удари, також аж ніяк не на часі…

Коментуючи цю історію журналістам Алла Петрівна сказала, що пробачає людину, яка першою розповсюдила її фото. Хоча вважає, що чесним було б поцікавитись перед публікацією її думкою з цього приводу. Суддя висловила обґрунтоване припущення, що поки це виглядає так, що ця людина переслідувала свій певний інтерес.

Особливо зараз, у Великий піст, таке прощення є проявом побожності та великодушності. З боку судді. Але прощення – це не забуття. Суддя А. Бандура продемонструвала стриманість та по-материнськи з розумінням поставилась до зовсім недитячих вибриків "доброзичливців". Частина українців навпаки забула основне правило посту: "не їсти одне одного", чим блискавично скористались наші вороги.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги