ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Розуміння корупції в Європі та Україні дещо різниця

714

<p>Хочу поділитися своїми враженнями. Почитав аж сльози навернулися. Коли, з яких часів і якого дідька, ми почали вважати, що ми,українці - самі справжні європейці? Я б сказав, що навіть поруч з європейцями, ми не стояли та мабуть і не станемо. Тобто, географічно, ми знаходимось на євразійському континенті,та деякі регіони, які зараз входять до складу України, колись були у складі європейських країн, на цьому наша тотожність Європі мабуть скінчується . Погано це чи добре? Кожен сприймає по-різному. Як на мене, то це нічого не означає, ми не такі, і це не погано і не добре - це факт, сприйнявши який, ми зможемо жити далі. До того ж, чим раніше ми це зрозуміємо, тим раніше почнемо будувати своє справжнє майбутнє. Вступу наче достатньо, перейду до справи.

Є в Німмечині така посада - Федеральний президент, ця людина наділена купою різноманітних повноважень, він акредитує дипломатичних представників, має право помилувати в’язнів, затверджувати на посади і звільняти федеральних суддів, федеральних службовців, офіцерів і унтер-офіцерів та інше. Тобто, людина не остання по своїй впливовості. Нещодавно, у 2011 році, цю посаду обіймав Крістіан Вульф, який був досить вдалим політиком з хорошим рейтингом підтримки населення, та за європейськими мірками досить молодий - 52 роки. Далі з ним сталася неприємна історія. На нього було знайдено деякий компромат, у зв’язку з чим Вульф пішов у відставку. Тепер сама цікава частина. Як ви гадаєте, що саме стало причиною скандалу навколо його особи? Його звинуватили у корупції, а саме Крістіан Вульф отримав звичайний легальний кредит, однак, за допомогою знайомих кредит був з дещо меншими відсотками, що само по собі не заборонено пересічним громадянам, але тут мова йде про федерального президента. Коли німецькі ЗМІ з видання Bild хотіли оприлюднити статтю з приводу цього кредиту, Вульф подзвонив до редакції та попросив не пускати у друк цю інформацію без його особистих коментарів. І це стало останньою крапкою. В результаті скандалу Крістіан Вульф пішов з посади.

Тепер пропоную спроектувати цю ситуацію на українську політичну площину та відповісти на питання Україна - це Європа? Особисто у мене, навіть уявити, що Порошенко чи Яценюк, чи ще будь-хто, після подібного скандалу пішов би у відставку, тим більш, що такі скандали навіть у більшому обсязі вже мали місце.

</p><p class="news-full__text-embed"><img src="/assets/img/lazybg.png" style="width: 457px; height: 600px;" data-src="https://i.obozrevatel.com/gallery/2015/12/28/936209.jpg?size=630x2000"; data-large-src="https://i.obozrevatel.com/gallery/2015/12/28/936209.jpg";></p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги