Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Политика

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Лише 16 народних депутатів

365

Лише 16 народних депутатів 20.06.17. не були помічені у порушенні присяги - саме стільки вчора сумлінно виконували свої обов’язки в сесійній залі і не пропустили жодного голосування.

Інші 352 з тих 368, що зранку письмо зареєструвались на засіданні, хоча б раз порушили депутатську присягу.

Порушення полягало в тому, що ці 352 законодавця проігнорували цього дня щонайменше по одному голосуванню, тобто порушили закон про статус народного депутата, а присягались народу додержуватись законів та конституції України.

От такі в нас законодавці.

Як нагадує Комітет Виборців України:

"… участь в голосуваннях є таким же обов’язком народного депутата, як участь в пленарних засіданнях. Відповідно до ст. 24 Закону "Про статус народного депутата України" народний депутат зобов’язаний:

3) бути присутнім та особисто брати участь у засіданнях Верховної Ради України та її органів, до складу яких його обрано;

4) особисто брати участь у голосуванні з питань, що розглядаються Верховною Радою України та її органами;

Зобов’язання народного депутата брати участь в голосуваннях закріплено в тексті присяги, яку він складає після свого обрання до складу Верховної Ради. Відповідно до Рішення Конституційного Суду України від 7 липня 1998 року N 11-рп/98: "Виконання народним депутатом України своїх обов’язків в інтересах усіх співвітчизників випливає із змісту присяги, яку складає народний депутат України перед Верховною Радою України. У тексті присяги сформульовано, зокрема, зобов’язання народного депутата України "додержуватися Конституції України та законів України". Це положення конкретизовано у пункті 4 частини першої статті 24 Закону України "Про статус народного депутата України", згідно з яким особиста участь у голосуванні з питань, що розглядаються Верховною Радою України, є обов’язком народного депутата України. Отже, повноваження народного депутата України делеговані йому народом як сувереном влади і зобов’язують його брати участь у прийнятті рішень Верховної Ради України шляхом голосування".

Поіменний перелік депутатів з позначенням їх участі у голосуваннях можна подивитись на офіційному сайті Верховної Ради

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги