ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Поліцейські мільйонери Путіна

4.8т

Виявляється єдинодержавна, авторитарна та безмежна політика керівництва РФ є також беззсилою та беззахисною перед корупційними правопорушеннями власних "відданих росейських синів" - поліцейських Росії, які уповноважені цією державою на протидію та боротьбу із корупцією і саме за це отримують немалі кошти зі сторони платників податків цієї "соціально-справедливої та економічно-розвинутої" держави.

Так, нещодавно небувалого розголосу отримало поширення інформації про виявлення у рядах МВС РФ ще одного скромного співробітника-мільйонера. Мова йде про заступника начальника відділу антикорупційного управління МВС РФ по Башкирії Ільнура Юсупова.

Зазначений 35-річний правоохоронець-мільйонер просто "забув" вказати про свої 200 млн. російських рублів та численні об’єкти елітної нерухомості, які у нього з’явилися протягом останніх трьох років його роботи у зазначеному відомстві.

Окрім значного суспільного резонансу та невдоволення, багатства поліцейського-мільйонера з країни-агресора, викликали також і ряд перевірок щодо правомірності способу отриманих матеріальних цінностей. Так, працівниками прокуратури РФ було встановлено, що при офіційному доході в 1,5 млн. рублів Ільнур Юсупов "заробив" 200 млн. рублів та придбав елітну нерухомість. Ось так дивним способом заробляють окремі "чесні" поліцейські Росії.

Зауважте, і це усе під час зростання бідності серед пересічних громадян країни-агресора, які на всласних "шкурах" переносять наслідки недолугої агресивної політики їхнього сучасного політичного керівництва та мимоволі спостерігають, як безсоромно шикують численні прислужники та охоронці режиму путіна в Росії.

Шкода бідних людей на Росії, які попали у "економічно-соціальне рабство" власних політичнинх лідерів і завдяки працюючому "зомбоящику" не спроможні це усвідомити... А ті хто спроможний, відразу наражаються на відкриту небезпеку свою та власних сімей, як вороги та зрадники цінностей "руського міра"...

Место
0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги