ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Про запровадження процедури приєднання до існуючого співробітництва територіальних громад

419

Територіальні громади можуть не лише добровільно об’єднуватися чи приєднуватися до вже існуючих об’єднаних територіальних громад а й здійснювати співробітництво на основі договору у визначених формах з метою забезпечення соціально-економічного, культурного розвитку територій, підвищення якості надання послуг населенню на основі спільних інтересів та цілей, ефективного виконання органами місцевого самоврядування визначених повноважень.

Існує 5 форм співробітництва.

1) делегування одному із суб’єктів співробітництва іншими суб’єктами співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів;

2) реалізації спільних проектів, що передбачає координацію діяльності суб’єктів співробітництва та акумулювання ними на визначений період ресурсів з метою спільного здійснення відповідних заходів;

3) спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва підприємств, установ та організацій комунальної форми власності - інфраструктурних об’єктів;

4) утворення суб’єктами співробітництва спільних комунальних підприємств, установ та організацій - спільних інфраструктурних об’єктів;

5) утворення суб’єктами співробітництва спільного органу управління для спільного виконання визначених законом повноважень.

За аналогією з добровільним об’єднанням громад з початку був запроваджений механізм добровільного співробітництва громад. Коли була реалізована ідея запровадження добровільного приєднання територіальних громад до вже створених об’єднаних громад, виникла ідея про приєднання нових територіальних громад до тих, які вже співпрацюють.

З початку був договір про співробітництво , а тепер планується запровадити договір приєднання до співробітництва.

Договір приєднання до співробітництва – це договір, відповідно до якого одна чи декілька заінтересованих територіальних громад приєднується до раніше укладеного суб’єктами співробітництва договору, і який передбачає зміни певних умов такого договору в частині джерел, обсягів фінансування співробітництва.

Ініціювання приєднання до існуючого співробітництва, переговори про його здійснення, підготовка проекту договору, громадське обговорення та схвалення проекту договору про приєднання до існуючого співробітництва здійснюється в порядку передбаченому для ініціювання, переговорів, громадського обговорення та схвалення будь-якої з форм співробітництва.

Договір приєднання до існуючого співробітництва укладається в письмовій формі сільськими, селищними, міськими головами після схвалення його проекту відповідними сільськими, селищними, міськими радами. Після підписання сторонами договору про приєднання, він стає невід’ємною частиною раніше укладеного договору про співробітництво.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги