, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Російський слід: як пов'язані ультраправі і переворот в Чорногорії

411

Рейтингові і авторитетні ресурси Bellingcat i The Telegraph оприлюднили підтвердження причетності ультранаціоналістичної організації "Заветниц", яку активно підтримувала і продовжує партія "Єдина Росія", до проведення перевороту в Чорногорії.

Як виявилось, організацію активно підтримує уряд Росії, є спільні зустрічі, фотозвіти. "Заветниц" брав участь у всіх можливих заходах, спрямованих на переорієнтацію правління Сербії на російське, а також пропагуючи ідею "законного права володіння Росії на Балканах. Крім того, керівник організації Рістіч, підтримує звя'зки агенством новин "News Front", яке безпосередньо причетне до підтримки проросійських сепаратиських рухів в Україні, а також фокусується на поширенні пропагандистської інформації щодо ситуації в Сербії та Чорногорії. Саме з кореспондентом цього агенства зустрівся Рістіч напередодні перевороту в Чорногорії.

В Україні діяли через лівих, на Балканах - через ультраправих. В США доберуться до демократів. Іронія іронією, але ситуація скидається на геополітичну катастрофу, організовану російською інтервенцією! І третя світова почнеться не з Кореї, ой не з неї.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги