ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

В єдності – сила!

279

<p>&lt;p&gt;Наші &quot;східні сусіди&quot; ще й досі не хочуть визнавати свою поразку з провальним проектом &quot;Новоросія&quot;, проте, вже завбачливо переміщують свій вектор діяльності зі східних регіонів до серця України – міста Києва.

Велика кількість фейкових &quot;ніби-патріотів&quot; у популярних соціальних мережах (особливо у ФСБ-шному &quot;Вконтакте&quot;) закликають до повалення діючої влади України, а ті, хто їх підтримує - зовсім не розмірковують о наслідках своїх дій для України зі сторони РФ.

Розумним ходом країни-агресора стали спроби відволікання уваги українців від військової загрози та збройних конфліктів з військами РФ на &quot;стравлювання&quot; українців між собою, що надасть змогу агресорам &quot;перевести подих&quot; та реорганізувати свої сили, а з іншого боку – як іржа руйнувати єдність держави з середини.

Зберігши КГБістські методи роботи, спецслужби РФ мають цілий штат досвідчених провокаторів, &quot;тролів&quot; та пропагандистів, які впливають на &quot;свідомість натовпу&quot; (доречі, що є найпотужнішою зброєю в рамках ведення сучасної інформаційної &quot;гібридної&quot; війни), спокушаючи їх до необдуманих та дуже небезпечних вчинків.

Для досягнення своїх цілей, &quot;спеціалісти&quot; країни-агресора не вагаючись використовують і такі трагічні сторінки нашої історії, як загибла &quot;Небесна Сотня&quot; і, на жаль, деякі політичні сили та &quot;проукраїнські&quot; громадські об’єднання не свідомо, або з метою власного збагачення, своїми діями: масовими заворушеннями, захопленням адміністративних будівель, перешкоджанню роботі інфраструктури, -допомагають ворогу.

В такі складні часи, коли в країні війна, економічна, соціальна та демографічна криза, єдине що в нас залишилося – це єдність. Це ми самі, більше нам надіятися немає на кого. Тому, зберігайте спокій! Спочатку треба здолати ворога, а потім вже спокійно вирішувати внутрішні проблеми.

Не час боротися один з одним!

&lt;/p&gt;</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги