УкрРус

В єдності – сила!

<p>Наші "східні сусіди" ще й досі не хочуть визнавати свою поразку з провальним проектом "Новоросія", проте, вже завбачливо переміщують свій вектор діяльності зі східних регіонів до серця України – міста Києва.
Велика кількість фейкових "ніби-патріотів" у популярних соціальних мережах (особливо у ФСБ-шному "Вконтакте") закликають до повалення діючої влади України, а ті, хто їх підтримує - зовсім не розмірковують о наслідках своїх дій для України зі сторони РФ.

Розумним ходом країни-агресора стали спроби відволікання уваги українців від військової загрози та збройних конфліктів з військами РФ на "стравлювання" українців між собою, що надасть змогу агресорам "перевести подих" та реорганізувати свої сили, а з іншого боку – як іржа руйнувати єдність держави з середини.

Зберігши КГБістські методи роботи, спецслужби РФ мають цілий штат досвідчених провокаторів, "тролів" та пропагандистів, які впливають на "свідомість натовпу" (доречі, що є найпотужнішою зброєю в рамках ведення сучасної інформаційної "гібридної" війни), спокушаючи їх до необдуманих та дуже небезпечних вчинків.

Для досягнення своїх цілей, "спеціалісти" країни-агресора не вагаючись використовують і такі трагічні сторінки нашої історії, як загибла "Небесна Сотня" і, на жаль, деякі політичні сили та "проукраїнські" громадські об’єднання не свідомо, або з метою власного збагачення, своїми діями: масовими заворушеннями, захопленням адміністративних будівель, перешкоджанню роботі інфраструктури, -допомагають ворогу.

В такі складні часи, коли в країні війна, економічна, соціальна та демографічна криза, єдине що в нас залишилося – це єдність. Це ми самі, більше нам надіятися немає на кого. Тому, зберігайте спокій! Спочатку треба здолати ворога, а потім вже спокійно вирішувати внутрішні проблеми.

Не час боротися один з одним!
</p>

https://www.obozrevatel.com/my/life/72190-v-ednosti-sila.htm
Наши блоги