, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

На радіо "Вєсті" Україну назвали штучним державним утворенням

403

<p>Це сталося у передачі &quot;Циніки&quot; з ведучими Костянтином Дорошенком і Дмитром Терешковим, яка йшла в ефірі у неділю, 15-го січня, з 17-ої до 18-ої години. Тема була кулінарна і в розмові про міжнародні й укранську кухні, слухачам розповіли про штучність як української кухні, так і держави.

Путінська фраза прозвучала з вуст гостя студії, ресторатора-маркетолога Антона Білецького ( на хронометражі - починаючи з 34 хв. 20 секунди: http://radio.vesti-ukr.com/broadcasts/ciniki/36161.html ):

- Что такое украинская кухня? - поставив питання Терешков.

- Это сборная солянка из региональных кухонь, потому что УКРАИНА - ЭТО, ИЗВИНИТЕ, ВСЕ-ТАКИ ИСКУССТВЕННОЕ ГОСУДАРСТВЕННОЕ ОБРАЗОВАНИЕ, - ввідповів Білецький.

- Так же как, Италия, Германия: совершенно разные регионы, совершенно разные вкусы, - підхопив Дорошенко.

Ну і як на це відреагує Нарада з питань телебачення і радіомовлення? Пропустить повз? Чи винесе чергове китайське попередження і пробачить? А чим тоді &quot;Вєсті&quot; кращі за &quot;Рашу тудей&quot; чи нещодавно забороненого &quot;Дождя&quot;?</p><img src="/assets/img/lazybg.png" style="width: 600px; height: 390px;" data-src="https://i.obozrevatel.com/gallery/2017/1/15/369042.png?size=630x630"; data-large-src="https://i.obozrevatel.com/gallery/2017/1/15/369042.png";>

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги