ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Лікарі Інституту серця консультують хворих в Ірпені

361

<p>Вже другий рік поспіль Ірпінська центральна міська лікарня співпрацює з Київським міським центром серця, відомим ще як Інститут серця.

Наприкінці минулого року ВВС Україна підготувала огляд технічних і наукових досягнень за 2016 рік. Одним із основних досягнень назвали пересадку штучного серця, яку здійснила група українських лікарів на чолі з доктором медичних наук, директором Київського міського центру серця кардіохірургом Борисом Тодуровим.

Таке визнання команди Бориса Тодурова для нас, ірпінчан, є теж дуже приємним і важливим. Адже минулого року Ірпінська міська центральна лікарня почала тісно співпрацювати з Київським Інститутом серця.

У травні 2016 року столичні кардіологи почали проводити в Ірпені регулярні консультації для наших пацієнтів. Протягом року прийняли близько 60 осіб. 22 людини направили на дообстеження в Київ, дебули діагностовані патології серця та судин, які потребували поглибленого обстеження та лікування в умовах Інституту серця. У результаті прооперували три людини зі стентуванням, двом пацієнтам зробили операції на судинах.

А вже з січня цього року розпочинається новий етап нашої співпраці. Ірпінська міська лікарня відправляє своїх лікарів-кардіологів на стажування до Інституту серця. А в червні фахівці Інституту приїдуть до Ірпеня і проведуть виїзні навчальні курси з кардіо-патології для наших сімейних лікарів. Це допоможе ще покращити якість медичних послуг в Ірпінському регіоні.

На жаль, серцево-судинні захворювання у Приірпіні, як і в Україні в цілому, залишаються основною причиною смертності. Наша кардіологія не стоїть на місці, але дуже важливо кожному слідкувати за своїм здоров’ям, вчасно розпізнавати симптоми хвороби і вчасно звертатися по допомогу до лікарів.

</p><p class="news-full__text-embed"><img src="/assets/img/lazybg.png" style="width: 600px; height: 396px;" data-src="https://i.obozrevatel.com/gallery/2017/1/6/351091.jpg?size=630x2000"; data-large-src="https://i.obozrevatel.com/gallery/2017/1/6/351091.jpg";></p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги