ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Приголомшливий бліцкриг Росії в інформаційній війні - новий дайджест російської пропаганди від EU East StratCom

<p>&lt;p&gt;Щотижня робоча група по стратегічним комунікаціям EU East SratCom, створена в 2015 році за рішенням Європейського Союзу, видає дайджест опрацьованої дезінформації, якою російські ЗМІ годують європейський медіапростір. Слід зазначити, що над розпізнаванням правди від брехні працюють майже 400 незалежних експертів та журналістів, і, на превеликий жаль, майже завжди російські інформаційні війська на крок попереду.

Минулого тижня під приціл російських дезінформаторів потрапила Авдіївка, слово приціл, до речі, трактується як і в прямому, так і в переносному значені. Згідно Мінських домовленостей, Авдіївка знаходилась під повним контролем української влади. Проте вже 29 січня українській військові заявили про те, що проросійські сепаратисти почали обстрілювати їх позиції. &quot;Незалежна&quot; місія ОБСЄ стверджує, що порушення Мінських домовленостей було з двох сторін, а от журналісти одноголосно стверджують, що стріляли проросійські бойовики.

Російські медіаресурси одразу ж почали заперечувати будь-які сліди Росії в ескалації конфлікту на Донбасі. Зокрема, спершу на телепередачі &quot;Время покажет&quot; говорили про те, що немає ніяких російських військ ні поблизу Авдіївки, ні на території України взагалі, згодом почали впроваджувати інформацію, що це українці проводять російський геноцид, а в останньому випуску цієї передачі взагалі заявили, що обстріли в Авдіївці - це ніщо інше, як робота європейських гуманістів і їх друзів із США.

В іншій телепередачі (&quot;Место встреч&quot;)прозвучала ще одна геніальна версія, ніби ситуація в Авдіївці вигідна Україні для того, щоб відволікти увагу від &quot;факту&quot; крадіжки російського газу, який мав поступати в ЄС, або для того, щоб просто випросити гроші в Заходу. Ще за однією версією, ситуація в Авдіївці спровокована Україною для того, щоб просто оцінити рівень лояльності США до нашої держави.Як і очікувалось, таку ж позицію продублював Путін в своїх офіційних заявах.

Звісно, кожен судить зі своєї позиції, тобто якщо для Росії вбивство сотень своїх громадян - це дрібниця, то це не означає, що до таких деспотичних та нелюдських методів прибігають і інші цивілізовані країни.

Окрім Авдіївки, порція брехні вилилась і на Німеччину, яку звинувачують то в підтримці українського неонацизму, то в бажанні захопити Україну та Литву, проводячи паралель з Другою світовою війною.

Креативу російських пропагандистів немає меж. І справді, те, що відбувається в інформаційному просторі - ніщо інше, як бліцкриг для Росії.

Вакцина від злоякісного інформаційного вірусу криється в нас самих. Від того, наскільки якісно ми перевірятимемо інформацію залежить перемога України в інформаційно-психологічній війні, а ця перемога стане запорукою успіху на фізичній площині!&lt;/p&gt;</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги