Три кити "добровільного"

191

16.04.2017 року влада ще на крок стала ближчою до завершення реформи, що має звичайнісіньку назву "децентралізація".

ЗУ "Про добровільне об’єднання територіальних громад" передбачає два порядки.

Перший – це порядок добровільного об’єднання територіальних громад. Другий – це порядок добровільного приєднання до об’єднаних територіальних громад. Це і є перші два кити "добровільного". (Ці два порядки розглянуті мною більш детально в двох моїх матеріалах : "12 кроків до успіху" та "12 кроків до успіху – 2" ) Головна ідея вказаних ніби "добровільних" процесів полягає в наступному : З початку відбувається об’єднання згідно з перспективними планами ( Плани до речі нагадують мені лозунг: "П’ятирічку в чотири роки!!!!!!!!!") потім відбувається приєднання до вже об’єднаного ( Детальніше про це читай в матеріалі "Приєднання до об’єднаного" ). Як бачимо це два взаємопов’язані процеси: "перший" може існувати без "другого", а от "другий" без "першого" вже ні. "Перший" процес на відміну від "другого" нещодавно отримав ряд нових особливостей. Їх я виокремлюю і сміливо називаю третім китом "добровільного".

(Детальніше про це читай в матеріалі "Особливості добровільного об’єднання територіальних громад, розташованих на територіях суміжних районів" ) До речі такі особливості не суперечать таким умовам добровільного об’єднання : 1) об’єднана територіальна громада має бути розташована в межах території Автономної

Республіки Крим, однієї області; 2) добровільне об’єднання територіальних громад не призводить до зміни статусу населених пунктів як сільської чи міської місцевості.

Тепер в рамках "першого" порядку чи процесу існує окрема стадія для територіальних громад суміжних районів.

Нібито "добровільна" реформа має в собі три складові: об’єднання, зміна меж районів, приєднання.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель" на Facebook, следите за обновлениями!

Наши блоги

Последние новости

Загрузка...