ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Дві слові на захист cтрілка

6.2т

<p>Спочатку охолоньте від емоцій. Охололи? А тепер спробуйте натягнути на себе шкіру депутата і змоделюйте, що зробите на його місці ви )))

Вам за 50-ть. У вас , успішного злодія (нє пойман – нє вор), рейдера, доларового мультимільйонера, що врятував російських снайперів на Майдані, встиг побувати і під юлею, і під сєнєю, є все для щастя. Майже все.

Є стара дружина, що нарешті отримала посвідчення водія і може вас возити на мерсі. Бо у вас слабкий зір, і ви полюбляєте випити старенького віскі &quot;на дорожку&quot;.

У вас є відносно молода (лише на 14 років молодша за вас) коханка, шалений драйвер. Це атрибут успіху. Правда, в цьому показнику міністр фейсбучних справ вас &quot;удєлал&quot;, як він каже. Ваше &quot;глибоке горло&quot; (американське кіно таке) на 12 років старша за його і не має навіть вищої освіти. А в монтстра – володіє французьким язиком і чоловіком. Тобто, ніколи не буде вимагати від &quot;папіка&quot; розлучення зі старою &quot;кашолкай&quot;. На відміну від твоєї. Мінфейсбука, коли дарував нагородний пістоль, навіть приколовся: &quot;С пісталєтам цєбє любая даст, как в кіно, крічі всєм стаять, патом – лєжать, а дальше – лізать&quot;. Погрався зі своєю безбашеною в рольові ігри. Їй сподобалось. Каже, що ви з пістолетом так її заводите ))) Весело з нею, але не передбачувано. Доводиться підгодовувати бестію підприємствами, земельними ділянками. Але куди подінешся? Юна леді дуже потрібна. Для статусу.

І ось їдете ви з лісу, де з дружиною знову нічого не вийшло. Вона вже примусила випити жменю якихось пігулок – а маленький джружок навіть не поворухнувся. Спробував з пістолетом – аналогічний результат. Жінка вже все виконувала: і стояти, і лежати, і лизати…ніц, алєс капут, бобік здох…

Вертаєте ви обоє додому, відзначати новрік. Обоє злі. Дружина час від часу обзиває зрадником – бл*…дуном і водночас імпотентом. Ви огризаєтесь: &quot;Вибєрі шото адно&quot;.

Аж раптом на зустрічній смузі (на грунтовій, лісовій дорозі вночі дуже добре виокремлюється &quot;встрєчка&quot;) два здорованя - селянина пхають старий мікробус. В цей момент ви згадали, що зекономили на журналістах, і вас тепер без піару ніхто не пізнає, як і вашу жінку та ваш мерс. А просили ж за хард лише десять тисяч баксів кешу – не дав! На інші канали також не запрошують, як прочитали декларацію. Що ж ви, кажуть, прибідняєтесь? Платіть нам готівку, або домовляйтесь з власником каналу і…коментуйте хоч щовечора.

Жінка, давно не задоволена, вилізла у вікно і вирішила трохи повчити лошар зі старою машиною. Вони нічого в житті не досягнули ще й випхались на нашу панську дорогу. І з еректильною функцією у них все зергутово, бо ж не переживають так за країну, як її нардуб, що сидить поряд з нагородним пістолетом для рольових ігор. Ці бусові попихачі навіть на Майдані не стояли, яя не морозили, як її половинка.

- Хоць би аварійку включілі, ваділи називаєцца.

- Та пшла нах…&quot;.

- ТАК ЗАЧЕМ ЖЕ, ЕТА ЖЕ ОЧЕНЬ І ОЧЕНЬ?!

Що тепер зробили б ви? Відповідайте лише щиро. Поряд жінка знущається: &quot;Та ти – нє мужик. Хто знаєт пра твайо депутатство, міліони? Тваю законную жену нах…пасилают, а ти і дальше будєш соплі жеваць? І там у цєбя нє стаіт, і здєся нє шевєліцца…А єслі б палюбовніцу тваю нах.. паслалі, ти би уже снайпєров на крєпасних спустіл, сцикло ти…&quot;.

Ви раптово згадуєте, що в Ізраїлі за публічне посилання будь-якої жінки поліція відразу кидає на пару діб за грати і виписує величезний штраф. А тут, в цій провінції, дружину не останньої людини в рейтингу багатіїв, не пізнають і брутально посилають… Їх двоє, вони здорові бугаї з мозолястими кулаками розміром, як ваша голова. Промовчати? Жінка ж з’їсть, буде пиляти всю новорічну ніч та наступні 20 років. Послати їх нах? Так вони ще й не таке можуть відповісти.

І тут Ви вирішили вперше в житті повестись, як справжній супер-герой, як вчив фронтовий товариш. Треба лише оту голівудську фразу згадати, щоб не переплутати. Вистрибуєте із зарядженим наганом і кричите: &quot;Всєм стаяць, лєжаць, лізаць!&quot; А вони не реагують, і ви відчуваєте, як гази підступно і голосно полишають ваш задній відсік з інтуіцією…Пляшечка зустрілась з вашим інтелектуальним вузлом одночасно з переляканим рухом прокуреного пальця на спусковому гачку…

Депутата треба зрозуміти та пробачити. Хотів зекономити на піарі, тепер доведеться оплачувати лікування пораненого, реабілітацію, годувати його дітей, адвокатів з двох сторін. Зекономив…Але є і плюс. Тепер вся країна знатиме Його Величність народного обранця в обличчя, і його пістолет.

Ніхто, чуєте – ніхто, тепер не спробує, навіть вночі, послати Самого Парламентаря нах… Тільки в кобилячу тріщину.</p>

Место
0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги