ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

"Катя, Катєнька і ..."

391

<p>2 січня.

Понеділок .

В Україні вихідний.

В пошуках українського (хоча б якогось) телепродукту безперспективно переключаю телеканали українського тв-простору. Безперспективно. Єдине шоу- &quot;Мастер-Шеф&quot;, і те з якимось нєпонятним латиносом. Хоча за СТБ тре порадуватись. Вміють вони трудових іммігантів набирати . Як каже мій знайомий - то кулінари-їдуни, то танцори-їб*ни. Ну і на тому, - пасібо.

Пару мариканьських мультів, мариканських фільмів. І далі всьо ВІН - &quot;язик&quot;. &quot;Вєлікій, магучій, расєйській ЯЗІК &quot;. На вибір . Документальний, монументальний, музикальний. Є навіть квартальний. Та за тих зась говорити. Бо то свої, рідні. То шо в російських фільмах та білоруських серіалах п@здять по &quot;руське&quot;, - то пльохо, а наші-то ціхо, #аніжпатріоти. У них всігда фінальна пєсня патріатічна. Ну та хай з ними. Щось я відволікся.

Нещодавно напала на мене хандра, та й вирішив я подивитись якесь мокскальське &quot;шоу&quot;. Так, для розрядки, &quot;чісто поржать&quot;. Наткнувся в youtube на таку собі пропагадонську передачку &quot;Врємя покажєт&quot;. Потоки гівна в бік України, стадо &quot;хлопающіх і утопающіх в нєгодованіі&quot; статистів, купка прокремлядських клоунів с &quot;вєчнимі абвінєніямі хунти&quot;, пара проукраїнських запрошених гостей, яким постійно затикають рота, як би вони не намагались висловити свою точку зору... Такий собі маленький шабаш в окремо взятій студії. Ведучий - Пєтя Толстих, що вміло рулить усім цим. Ну і помічниця , канєшна, пєтіна помічниця. Катя. Катєріна. Стриженова. Без цієї ПЕРСИдської жіночки з її умілими репліками шоу було б повне дно. А так - &quot;красата спасаєт дно&quot;.

І ось тут епогей мого ранкового тв-марафону. Телеканал &quot;Україна&quot;. Х/Ф &quot;КОХАННЯ І ТРОХИ ПЕРЦЮ&quot;. Мєлодрама. І вона. Катєріна &quot;собствєнной пєрсоной&quot;. Ну і шо шо вона там пропагандонка, тут же ж вона &quot;актьорка&quot;. То ж &quot;Україна&quot; , там можна.

Чи все ж ні?

А тах хочеться свого, українського мас-медіа продукту.</p>

Место
0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги