ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Кримська війна: коли Кісільовської реальності не вистачає, щоб заплатити за хліб

1.4т

<p>Цієї весни буде вже третьої річниця так званої Кримської весни, коли &quot;зелені чоловічки&quot; прийшли &quot;рятувати&quot; Кримський півострів. Відверто кажучи, поняття &quot;весни&quot; не зовсім відповідає вищезгаданій ситуації. Найбільшою відмінністю арабів і кримчан є відсутність РЕАЛЬНОЇ загрози, від якої так активно і напористо рятували &quot;добрі місіонери&quot; останніх.

Якщо вбити в пошукових системах запити, на кшталт &quot;ситуація в Криму&quot; або &quot;соціальний рівень анексованого Криму&quot;, то приблизно один і той же результат про загальне благополуччя і достаток поки що російського Криму. І як добре, що прийшли росіяни-рятівники, і зробили справжнє &quot;економічне чудо&quot;.

Але коли починаєш аналізувати поодинокі коментарі і пости жителів анексованого півострова то розумієш, що добре відпрацьована російська пропаганда та дезінформація все ж не може замінити людям стабільних заробітків, прозорої системи адміністрування та якби це &quot;високопарно&quot; не звучало, відчуття безпеки.

Крим поступово і поступово перетворюється з туристичного центру в мілітаризовану базу Росії, а ватні росіяни, які на всю горлянку кричали про приєднання Криму до складу Росії, все ж таки віддають перевагу курортам і відпочинку в Єгипті чи Туреччині.

Звісно, суспільно-політичне становище АР Крим до 2014 року теж не був ідеальним, але про будь-яку проблему можна було прозоро заявити до відповідної інституції ще й залучившись підтримкою ЗМІ. То вже в російському Криму про це можна навіть і не мріяти, адже зовсім легко загриміти за нову статтю КК РФ &quot;212&quot;.

Звичайно, російська пропаганда не полишає зусиль замилення кримчанам очей, але коли не вистачає на нормальне проживання, то терпець колись лусне, і це просто питання часу.</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги