ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Росія атакує не на жарт: цього разу під прицілом молодіжні гілки європейських партій

382

Тепер незалежна група експертів Bellingcat опублікувала нову інформацію, яка висвітлює використання російськими пропагандистами молодіжних організацій та партійних гілок европейських країн. Таким чином, влада Кремля намагається впливати на європейску політику. Адже яких би голослівних заяв не робив російський політикум, начебто санкції Європи ніяк не впливають на економічну ситуацію, насправді все зовсім не так!

Щоб не бути голослівним, наведу приклад, як саме впливає Росія на молодіжні партії. Зокрема, зразу після інавгурації Трампа, в Німеччині пройшов форум "Свобода для Європи", який активно пропагувався російськими ЗМІ. На форму брали участь окрім ключових правих європейських політиків, також і молодіжні організації. Так, під прицілом знаходиться молодіжне крило правої партії "Альтернатива для Німеччини", голова якої Маркус Фронмаєр одружений з російською журналісткою газети "Известия", яка активно висвітлює перспективу та стійкість відносин між Росією та Німеччиною.

Але справа не тільки в дружині. Минулоріч, Фронмаєр провів зустріч з Констянтином Петриченко, представником партії "Единая Россия", а також лідером молодіжної організації "Объединённый молодёжный фронт".

Що може бути кращою платформою для промивання мізків?! Нашій вітчизняній спецслужбі варто взяти на замітку, як ФСБшники завойовують довіру європейців. Адже маніпулювання ніхто не відміняв?

Наши блоги