ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Вищий антикорупційний суд - система захисту корупціонерів

728

<p>Ще в грудні 2016 року директор НАБУ Артем Ситник наголосив на необхідності створення в Україні Антикорупційного суду до кінця 2017 року.

Після Нового року всі вже просто горять бажанням побачити, що ж з цього всього вийде.

Згідно реформи судової системи, в Україні передбачається створення Вищого антикорупційного суду. Цікавим є те, що в жодній успішній демократичній європейській країні ніяких антикорупційних судів нема. Для чого ж ця установа в Україні?..

Відповідь проста і лежить на поверхні.

Створення в нашій державі Вищого антикорупційного суду є необхідним не для боротьби з корупцією, а для порятунку корупціонерів. Водночас, формування спеціальних антикорупційних судів першої інстанції, антикорупційних апеляційних судів та антикорупційних судів касаційної інстанції не вбачається, що тягне за собою практично неможливість оскарження рішення Вищого антикорупційного суду. У такій ситуації абсолютно логічним буде те, що в обвинувачених в рази зросте бажання &quot;посприяти&quot; тому, аби справи вирішувались на їх користь. Оскільки у Вищому антикорупційному суді будуть розглядатися виключно справи, що перебувають у провадженні НАБУ, то можна стверджувати, що гроші у обвинувачених для &quot;позитивного вирішення справ&quot; точно знайдуться. По-друге, зважаючи на те, що справи по вчиненню корупційних правопорушень розглядатиме тільки Вищий антикорупційний суд, то передбачуваним є призначення на посади саме &quot;довірених&quot; суддів.

У звязку з вище викладеним, можна стверджувати, що створення Вищого антикорупційного суду є нічим іншим, як спробою законодавчо закріпити створення паралельної системи судів, яка дозволить забезпечити захист корупціонерам.

</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги