ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Потуги Уряду: продовжуємо руйнувати вітчизняну науку

146

<p>Нещодавно у мережі з’явилась нова пародія акторів 95 кварталу на нашого &quot;камікадзе&quot; ().

Особливо цікавим (для мене) є діалог урядника з науковцем (академіком, професором, викладачем) – починаючи з 2 хвилини 25 секунд.

- Я їду в Польщу на роботу! - науковець

- На конференцію? – камікадзе

- Хрін там, плитку класти…. – науковець

Нажаль, вже завтра це може стати жорсткою реальністю, якщо уряд &quot;продавить&quot; у Верховній Раді прийняття державного бюджету, в своїй редакції. Проект державного бюджету-2016 – це &quot;п’ятка в лоб&quot; (рівень поваги) всій країні. Заручниками від терористичних окремих осіб (фінансово-економічного блоку Уряду) – народ України. Урядовий &quot;бюджет&quot; - це науковий геноцид українського суспільства.

Чисельне звільнення молоді з наукових установ (якщо постане питання кого скорочувати почесного науковця, доктора наук чи молодого вченого – звільнять останнього), скорочення бюджету, ліквідація наукових центрів, о це нас очікує ...

Хоча &quot;НІ&quot;, наукова молодь не поїде до Польщі плитку класти, а поїде до більш успішних країн досліджувати, вивчати та виробляти, в країни, де наукові дослідження досить потужно фінансуються з державного бюджету та представниками бізнес-середовища.

</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги