Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Жизнь

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Як за рік ми зробимо Ірпінь найчистішим містом України

165

<p> Ми прийняли нові правила благоустрою, розмежували територію міста та закріпили за кожною ділянкою відповідального. А тепер запроваджуємо нову систему контролю за дотриманням порядку в Ірпені.

Роками в Ірпені звичними були гори сміття на вулицях, заліплені оголошеннями стовпи і дерева, засипані недопалками клумби і завалені пляшками та шприцами зелені зони. Не додавали привабливості місту і старі кіоски на вулицях, і ями з калюжами на дорогах.

За перший рік роботи нашій команді вже багато чого вдалося змінити. Ми упорядкували зелені зони, установили сміттєві урни та рекламні тумби, яких ніколи раніше не було в місті. Упорядкували вивіз сміття, прибрали неохайні кіоски та несанкціоновану рекламу. Ремонтуємо дороги і тротуари, розпочали будівництво водовідведенння, розуміючи, що калюжі не лише не прикрашають місто, а й спричиняють значний дискомфорт його жителям.

Тепер пішли далі: прийняли нові правила благоустрою в Ірпені (старі були затверджені ще у 2008 році і вже давно не відповідали сьогоднішнім потребам міста). За основу взяли типові правила благоустрою та досвід одних з найкращих міст України – Києва та Львова.

У правилах прописано порядок утримання об’єктів і територій, вимоги до утримання зелених насаджень і поводження з побутовими відходами. Обумовлено порядок розміщення та утримання реклами, різних споруд, отримання дозволів на виконанні робіт на території комунальної власності. Передбачено порядок проведення різних заходів. І що особливо важливо для жителів центральної частини міста – регламентовано дотримання тиші.

До нових правил розроблено нове розмежування території міста. З 2008 року багато чого змінилося: з’явилися нові офіси, нові орендарі та власники. Раніше чіткого розмежування та закріплення територій не існувало, і тому важко було пред’являти претензії безвідповідальним керівникам за недотримання порядку. Тепер кожен керівник буде знати, за яку територію він відповідає, і в разі порушень правил благоустрою відповідатиме згідно статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Визначено і механізм відшкодування збитків, заподіяних об’єктам благоустрою.

Та чи не найголовніше – ми визначили нові способи контролю за дотриманням стандартів благоустрою. Крім звичної практики, контролювати порядок на вулицях міста буде Муніципальна варта. У цілодобовому режимі працюватиме гаряча лінія, на яку кожен мешканець нашого міста зможе повідомити про порушення благоустрою. Зараз відпрацьовується механізм швидкого реагування. Маємо надію, що вже навесні місто відчує результат нововведень.</p><img src="https://i.obozrevatel.com/gallery/2016/2/22/182246.jpg"; style="width: 600px; height: 450px;"><img src="https://i.obozrevatel.com/gallery/2016/2/22/819179.jpg"; style="width: 600px; height: 400px;"><img src="https://i.obozrevatel.com/gallery/2016/2/22/706343.jpg"; style="width: 600px; height: 400px;"><img src="https://i.obozrevatel.com/gallery/2016/2/22/960564.jpg"; style="width: 600px; height: 450px;"><img src="https://i.obozrevatel.com/gallery/2016/2/22/716195.jpg"; style="width: 600px; height: 382px;"><img src="https://i.obozrevatel.com/gallery/2016/2/22/456100.jpg"; style="width: 600px; height: 450px;">

Ты еще не читаешь наш Telegram? А зря! Подписывайся

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги