УкрРус

Тату, не стріляй. Я твій син...

<p>Батько покинув нас з мамою, коли мені не виповнилося і місяця. Проте не хотів підписати документ на відмову. А сказав матері, щоб платила гроші йому. Тоді він не претендуватиме на сина. Мама з ранку до ночі працювала, щоб заробити нам на прожиття і частину віддати йому. Тому весь виховний процес взяла на себе бабуся — розказує сімнадцяти літній боєць "Правого Сектору"з позивним "Титан".

Він родом з Донецька. До війни ріс звичайним хлопцем. Грався, бився з однолітками. Проте була у нього одна мрія: знайти справжнього батька і запитати, чому він їх покинув.

Коли мені виповнилося 14 років. Я дізнався , де він проживає і прийшов до нього на квартиру. Стукав, просив, щоб той відчинив, плакав на порозі. Проте, так званий родич, крізь двері крикнув:"Забирайся звідси".
З початком війни, хлопець з родиною переїхав у Київ. Лишень бабуся залишилась в Донецьку. До нього, на перших порах в столиці відносились з презирством. Мовляв:"Донецький, ти що у нас забув?". Але Євген, справжнє ім'я, терпів. Дороги назад не було. В їхній донецький дім, заселились чеченці. Перед тим до бабусі прийшли люди і змусили підписати документ. За яким вона передає житло у власність- "днр". "Титан" дзвонив до неї і постійно слухав нарікання. Вона розказувала, як сепаратисти знущаються з мирного населення, відбирають цінні речі. Хлопець втомився просто сидіти. Тому вирішив взяти в руки зброю, щоб прогнати окупантів з рідного міста. Останньою краплею його терпіння, став перехід батька на сторону російських терористів.

Женя, ти розумієш, що в будь який момент, навпроти тебе вийде з автоматом твій тато?

Поки що, я не виїжджаю на передову. Тренуюсь, вивчаю тактику бою, стрільбу. Та скоро мені 18 років і тоді помста росіянам за зруйнований Донецьк, буде страшна. І поки є можливість, звертаюся до свого тата: "Олег Жилін - я твій син, якого ти покинув маленьким. Поклади зброю, не стріляй з неї у мене. У тебе є нова сім'я, ти їм потрібен. Повертайся до них". Також звертаюсь до усіх жителів Донбасу, які не підтримують Україну. Люди, покладіть зброю, не підтримуйте загарбників Російські війська розграбували Донецьк, Луганськ. Зробили їх сірими, розбитими. Я ще молодий і так хочу повернутись туди, де пройшло моє дитинство. Проте тільки разом з Україною.
</p>

https://www.obozrevatel.com/my/life/01879-tatu-ne-strilyaj--ya-tvij-sin.htm
Наши блоги