ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Кияни на фотографія американського Музею Голокосту

1.3т

Меморіальний музей Голокосту в США сьогодні є найбільш відвідуваним історичним музеєм світу. Головною метою Музею Голокосту є накопичувати і поширювати знання про цю безпрецедентну трагедію, яка сталась в історії людства.

Через численні заходи, експозиції, екскурсії в музеї, його працівники намагаються зберегти пам'ять про тих, хто страждав та загинув. Одним із завдань музею є заохочувати відвідувачів до роздумів над моральними питаннями, щодо трагедії Голокосту.

Музей був відкритий 22 квітня 1993 року президентом Біллом Клінтоном. Сьогодні фонди музею нараховують близько 86 тисяч фотографій, які були зібрані з усіх куточків світу. Тематика світлин трагедія Голокосту та спогади і біографії постраждалих.

В фондах музею знаходяться фотографії киян 1930-1939-х років. В колекції є різні за тематикою світлини: родинні, салоннні, побутові, дитячі. Усі вони є цінним джерелом вивчення історії міста Києва.

Для того, щоб віднайти фото варто у віконечку пошуку вводити назву міста на англійській мові, до прикладу KIEV. Крім фото, у фондах музею зберігаються приватні речі мешканців киян, малюнки часів Другої світової війни та різні документи.

Світлини можна шукати через форму, яка доступна через посилання -

https://collections.ushmm.org/search/advanced

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги