Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Экономика

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Податкові "поліпшення" влади.

670

<p>Податкові &quot;поліпшення&quot; влади.

…самое страшное зло, подстерегающее человечество,

самое разрушительное и ужасающее из всего, что

изобретено людьми, это необъективные законы...

Айн Рэнд. &quot;Атлант расправил плечи.&quot;

Часть 3. &quot;А есть А&quot;.

Люди старшого покоління, мабуть пам’ятають анекдот часів правління Горбачова:

- А хто управляє нашою країною? – запитую підліток батька.

- Мабуть вчені. – відповідає той, після деяких роздумів.

- Навряд… - теж трохи подумавши, говорить син. - Якби то були вчені, то вони експерименти проводили б спочатку на звірятках, а потім вже впроваджували їх…

І от з тих часів пройшло багато років. Сини виросли і постаріли,… а експерименти й далі продовжуються… Тільки їх вже проводять правителі незалежної України…

Часто ловиш себе на думці – невже ми це заслужили? Невже дійсно ми живемо на кимось проклятій землі, щоб отримавши незалежність - мати таких правителів?

Один перевертень, якому все рівно було якому ідолу служити, лиш би самому бути весь час поближче до державної годівниці… Інший – злодій і вбивця… Наступний – істинний іуда, що за мільярд срібників продав бандитам в рабство власний народ. Далі – бандит-рецидивіст і мафіозі з манією величі. А кого ж ми &quot;вибрали&quot; тепер?

Коли студенти, молодь, весь народ піднявся на революцію гідності – ніхто з політиків не наважився очолити виступ народу. Всі на хвильку прибігали на сцену майдану, підбадьорювали (читай під’юджували), сипали обіцянками і боязливо тікали... хто на Кариби, хто в Європу чи Ізраїль – &quot;прошвирнутися&quot; по ресторанах і бутіках…На пряме запитання – хто вождь, хто лідер, хто очолить революцію, стидливо відводили очі і відповідали – &quot;лідер – народ&quot;…

Коли в переломний день українці-патріоти гинули від куль карателів Януковича – жодного з &quot;лжелідерів&quot; не було поряд.

А коли ж народ неждано-негадано (для них) все ж таки переміг – то вже тоді повискакували, як чорт з табакерки і лідери і вожді,… які перше що розпочали робити - так це дерибанити владу і спадок папередніков. Та так захопилися &quot;дележом&quot;… що прос…ли і Крим… і Донбас.

А потім – почався, м’яко кажучи, &quot;шантаж &quot;власного&quot; народу&quot;. Мол, хочете, щоб війна закінчилася &quot;за два тижні&quot; - &quot;виберіть мене&quot;. От і вибрали. Я сам &quot;клюнув на цю удочку&quot;, хоча добре знав, що олігарха не можна допускати до влади!...

Одна американська приказка звучить приблизно так:

&quot;Якщо щось ходить як качка, плаває як качка, літає як качка, крякає як качка – то це мабуть і є качка&quot;.

Подивимось як &quot;плаває&quot; в нашій дійсності і що &quot;крякає&quot; відносно &quot;поліпшення&quot; податкового законодавства &quot;наша&quot; сьогоднішня влада.

В бюджеті 2015 року, &quot;на основе умозаключений финансовых аналитиков&quot;, всі розрахунки проводились на основі курсу долара по 17 грн. Відносно бюджету 2014 року - курс долара виріс в два рази. При цьому відповідно виросли всі показники… Не зросла тільки мінімальна заробітна плата…

Мало того, що влада обікрала український народ, обваливши курс гривні – тим самим знецінивши всі гривневі заощадження українців і піднявши більш як в два рази платежі по валютних кредитах як для фізичних осіб, так і підприємств. Так вона ще й заморозила рівень заробітної плати – а фактично зменшила її в два рази. І це при рості цін на всі продовольчі і промислові товари (пропорційно росту курсу долара), рості платежів за комунальні послуги ( у кілька разів).

Знову криза на користь олігархів:

- банкам – рефінансування;

- вкладникам – знецінення вкладів;

- зайомщикам - здороження кредитних боргів.

- олігархам – експортні ціни в доларах;

– робітникам – зарплата в грівнях.

В результаті – собівартість продукції в доларах нижче, заробітки не експорті – більші.

Розуміючи те, що замороження зарплати &quot;заморозить&quot; також податки пов’язані з нею (ЄСВ, нарахування і відрахування… ) – влада вирішила &quot;здерти&quot; втрачені кошти - через нові податкові &quot;поліпшення&quot; ( акциз на роздрібну торгівлю алкоголю і цигарок, податки на пенсію, житло, автомобілі, … ).

А чого варте &quot;крякання&quot; влади про зменшення ЄСВ з 40 % до 17% з &quot;певними умовами&quot; запропонованими прем’єром!

Якби прем’єр поцікавився статистичними даними по середній зарплаті в Україні за 2014 рік, то можливо б і зрозумів, що той хто запропонував йому озвучити такі умови для зменшення ЄСВ – являється по крайній мірі економічним імбецилом.

Середня заробітна плата за регіонами України в листопаді 2014 року (грн..):

Донецька обл.. – 4057;

Дніпропетровська обл.. – 3762;

Київська обл. – 3516;

Запорізька обл.. - 3508;

Миколаївська обл.. - 3344;

Луганська обл.. - 3319;

Полтавська обл.. - 3201;

Харківська обл.. - 3199;

Одеська обл. - 3176;

…………………………………

Тернопільська обл.. - 2637;

Чернівецька обл. - 2644;

Херсонська обл.. - 2643;

Кіровоградська обл.. - 2811;

Житомирська обл.. - 2811;

Закарпатська обл.. - 2847;

Волинська обл.. - 2856;

Івано-Франківська обл.. - 2866 ;

………………………………….

Любий баран в економіці, який вміє користуватись калькулятором зрозуміє, що в Донецькій, Дніпропетровській, Київській, Запорізькій, Луганській обл.. (східних областях) – хоч сьогодні можна встановити мінімальні зарплати на рівні трьох мінімальних (3654 грн.). Підвищення компенсується зниженням ЄСВ. В той же час в Тернопільській, Чернівецькій, Херсонській, Кіровоградській… обл.. (в основному західних областях) - цього не буде ніколи.

Одні області будуть платити 17 % ЄСВ, інші області – 40%.

Знову влада ділить українців, тільки вже не за мовою, а за ЄСВ. Який ворог України міг таке придумати?!!

А чого варте намагання влади &quot;збагатити&quot; бюджет за допомогою штрафів. Зміни до Закону України &quot;Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів&quot;, проведені Законом № 1638-VII , який підписаний Порошенком 12 серпня 2014 року – збільшують мінімальні штрафи за порушення цього закону в десять разів. За помилку підприємця в 1 копійку – Порошенко наклав покарання 10000 гривень!!! В мільйон раз більше порушення!

Гарант напевне підписуючи Закон № 1638-VII - брав приклад з Сталінського закону про п’ять колосків! (http://uk.wikipedia.org/wiki/Закон_про_п&#39;ять_колосків).

Тепер відносно податку на нерухомість. Спочатку це мав бути податок на нерухомість великої площі (податок на розкіш) – на віли і маєтки - президентів, депутатів, міністрів і олігархів, а також різних корупціонерів та казнокрадів. Проте держиморді словоблуди перекрутили логіку і сенс податку. Це зроблено з двома цілями.

По перше – встановити невисокий податок на квадратний метр площі – немов би для того, щоб його могли платити незаможні українці. А так, як такий самий податок буде й для товстосумів – то для них це будуть копійки.

По друге – те, що мали б платити товстосуми – тепер здеруть з незаможних, та ще й злуплять пені й штрафи, якщо ті не зможуть заплатити…

Хочеться запитати прем’єра і тих податкових гицелів, які готували йому норму про цей податок: - А ви хоч одне житло для людей побудували? Для себе – віли і палаци, санаторії і лікарні, безкоштовні квартири – за державні (читай народні кошти), чи хабарі ви звичайно спромоглися. А для українського народу?

Що грошиків хочеться, дармових у бюджет, щоб потім було що дерибанити?!!

Пройшов рік від загибелі перших героїв небесної сотні. За цей час:

Влада нічого не зробила щоб затримати і покарати винних в розстрілі патріотів. Навпаки – відпустила затриманих! Може тому, що коли прийдеться ментам стріляти в третій майдан – вони не боялись це робити?!!

Влада нічого не зробила, щоб повернути кошти вкрадені &quot;папередніками&quot;. ( А брехали про 140 мільярдів доларів!) Навіть не заарештувала їх майно і статки, що залишились в Україні. Прем’єру до повного щастя не хватає 15 мільярдів. А там же в десять разів більше. Чому не боретесь за повернення. Чи може вже все роздерибанили?

Влада не конфіскує бізнес агресора в Україні? Навіть як компенсацію за втрати в Криму і на Донбасі, а навпаки дає всі преференції російським олігархам на бізнес .

Наприклад оптовою торгівлею тютюнових виробів в Україні займається фірма-монополіст &quot;Мегаполіс Україна&quot;. Читаємо на сайті: http://nikorupciji.org/2014/09/09/kozhen-ukrajinskyj-kurets-sponsoruje-rosijsku-armiyu-z-dozvolu-amku/

&quot;Компанія &quot;Мегаполіс Україна&quot; відноситься до групи компаній &quot;Меркурій&quot; російського олігарха Ігоря Кесаєва. Також, як повідомляє Наші Гроші ZIK, бізнесмен є одним із власників російського виробника зброї – заводу імені В. О. Дегтярева. Компанія &quot;Мегаполіс Україна&quot; продає майже 100% сигарет в Україні. У 2012 році ця фірма отримала від курців понад 27 млрд. грн. У тому ж році управління статистики оцінило увесь ринок тютюнових виробів України лише у 26,5 млрд. грн. Більше того, з початку 2010 року &quot;Мегаполіс&quot; скуповував українських дистриб’юторів: &quot;ПОДІЛЛЯ-ТЮТЮН&quot;, &quot;ВЕСТ-ТОБАККО-ГРУП&quot;, &quot;ІСТ ТОБАКО ГРУП&quot; та ще більше десяти інших компаній. Втім, повний перелік фірм, які поглинув &quot;Мегаполіс&quot;, з офіційного дозволу антимонопольного комітету, сам комітет надати відмовився.&quot;

Так те що оптовий ринок України давно вже – з 2010 р. окупувала і монополізувала фірма сьогоднішнього ворога України – для влади це нормально. Її не цікавить і те, що раніше українська компанія-дистриб’ютор: &quot;ПОДІЛЛЯ-ТЮТЮН&quot; наприклад, давала маржу роздрібним продавцям 12 – 13% від оптової ціни, а &quot;Мегаполіс Україна&quot; - тільки 6-7%! Різниця 6% від 27000000000 грн. – це 1,6 мільярда гривень – на стільки москаль-олігарх грабує українських підприємців. Для влади - російський олігарх – миліше українського підприємця?!! Ворон - ворону, то биш олігарх-олігарху око не виклює! А може суть в іншому? Скільки з цих 1,6 мільярда гривень йде українським чинушам на хабарі?!! Мабуть саме тому те, що гроші зароблені &quot;Мегаполіс Україна&quot; в Україні йдуть на зброю, яка вбиває наших дітей і братів – абсолютно владу не цікавить!

Повертаючись до &quot;Американської приказки&quot;…, якщо влада приймає шкуродерські закони, обґрунтовую їх з позиції шкуродера, впроваджує тишком нишком - як шкуродер,… то що це за влада?!!

</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги