ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Під іноземні кредити ми закуповуємо товар за кордоном і гробимо економіку

140

<p>Іноземні кредити, які видаються під інфраструктурні проекти, &quot;гроблять&quot; українську економіку.

Практично під всі інфраструктурні проекти український уряд закуповує матеріали та комплектуючі за кордоном за іноземні гроші (кредити). Тоді як імпортозаміщення передбачає, що на будівництво об’єктів інфраструктури кошти виділяє Нацбанк, по суті, &quot;друкує макулатуру&quot;. Це дозволяє створювати нові робочі місця і активізувати економіку.

Будь кредит, який дає МВФ або Європейський банк реконструкції та розвитку, – гроші відразу ж йдуть. Якщо нам дали два мільярди, ми ж ці два мільярди не споживаємо всередині країни – ми закуповуємо на них товар за кордоном. Закуповуємо – значить, гробимо свою економіку.

Підрядниками на будівництві вітчизняних доріг виступають виключно іноземні компанії, що підвищує вартість будівництва дороги в 8 разів у порівнянні із собівартістю. Зрозуміло, що при такій вартості у нас і темпи будівництва доріг істотно нижче.

Однак, якщо налагодити громадський контроль над будівництвом доріг, то результати покращаться. Так, завдяки громадському контролю, у Кіровограді стали будувати в 4 рази більше доріг за ті ж гроші при суттєвому подорожчанні будматеріалів.</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги