Примите участие
в розыгрыше
смартфона на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Авто Обозреватель

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Як підвищити світовий авторитет країни: з досвіду Туркменістану

542

За задумом Президента Туркменістану Гурбангули Бердимухамедова, учасники з усього світу матимуть нагоду долучитися до спадщини туркменського народу. А народові є чим пишатися . А втім, сьогоденний Туркменістан - це місце, де досить вдало відбувається розвиток технологічних інновацій на традиційному культурному просторі. Туркменістан демонструє цікаві практики поєднання новітнього з усталеним. Один з таких прикладів - Міжнородне авторалі «Амуль-Хазар 2018, проект, реалізований на державному рівні, за міжнародною класифікацією - "Turkmenistan Desert Race 2018". З 11 по 15 вересня 2018 року учасники перегонів, стартуваши в стародавньому Амуль-Хазар, який розташований на сході країни, фінішують у Національній туристичній зоні "Аваза" на узбережжі Каспію, подолавши 1158 км по пустелі Каракуми та інших, не менш мальовничих місцях. Проте , навряд чи їзда на шаленій швидкості дозволить милуватися цими краєвидами. Варто додати, що організатори авторалі подбали про все необхідне, зокрема і про бівуаки; уздовж дистанції: перший - на території Марійського велаяту, в 297 кілометрах від місця старту в місті Туркменабат; другий - біля газового кратеру Дарвазе; наступний - поблизу озера Алтин асир; останній - через 409 км на плато Гамішліджа.

Варто додати, що Президент не тільки переймається питаннями іміджу країни, але й щиро пропагує спорт. Про це свідчить і той факт, що він є автором книги "Спорт - это путь к дружбе, здоровью и красоте". Отож, сподіваємось, що й Україна буде більше перейматися своїм іміджем, бо нам є чим пишатися.

1
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы
jone julie
jone julie
Привет друзья, вы ищете кредит, и вы отказываетесь от получения кредита, который хотите? вот наша кредитная компания для вас, чтобы подать заявку сейчас и получить поездку по этим счетам, которые вы хотите заплатить, или завести хорошее деловое спасибо. Не отказывайтесь от того, чего хотите больше всего за то, что вы хотите сейчас. И никогда не позволяйте своему чувству нравственности не позволяйте вам делать то, что правильно.via наша почта на (@) juliejoneloancompany01@gmail.com
Показать комментарий полностью

Наши блоги