Як підвищити світовий авторитет країни: з досвіду Туркменістану | Обозреватель 30 июля
Примите участие
в розыгрыше
Xiaomi Redmi 5 PlusУчаствовать
ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Як підвищити світовий авторитет країни: з досвіду Туркменістану

407

За задумом Президента Туркменістану Гурбангули Бердимухамедова, учасники з усього світу матимуть нагоду долучитися до спадщини туркменського народу. А народові є чим пишатися . А втім, сьогоденний Туркменістан - це місце, де досить вдало відбувається розвиток технологічних інновацій на традиційному культурному просторі. Туркменістан демонструє цікаві практики поєднання новітнього з усталеним. Один з таких прикладів - Міжнородне авторалі «Амуль-Хазар 2018, проект, реалізований на державному рівні, за міжнародною класифікацією - "Turkmenistan Desert Race 2018". З 11 по 15 вересня 2018 року учасники перегонів, стартуваши в стародавньому Амуль-Хазар, який розташований на сході країни, фінішують у Національній туристичній зоні "Аваза" на узбережжі Каспію, подолавши 1158 км по пустелі Каракуми та інших, не менш мальовничих місцях. Проте , навряд чи їзда на шаленій швидкості дозволить милуватися цими краєвидами. Варто додати, що організатори авторалі подбали про все необхідне, зокрема і про бівуаки; уздовж дистанції: перший - на території Марійського велаяту, в 297 кілометрах від місця старту в місті Туркменабат; другий - біля газового кратеру Дарвазе; наступний - поблизу озера Алтин асир; останній - через 409 км на плато Гамішліджа.

Варто додати, що Президент не тільки переймається питаннями іміджу країни, але й щиро пропагує спорт. Про це свідчить і той факт, що він є автором книги "Спорт - это путь к дружбе, здоровью и красоте". Отож, сподіваємось, що й Україна буде більше перейматися своїм іміджем, бо нам є чим пишатися.

1
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы
jone julie
jone julie
Привет друзья, вы ищете кредит, и вы отказываетесь от получения кредита, который хотите? вот наша кредитная компания для вас, чтобы подать заявку сейчас и получить поездку по этим счетам, которые вы хотите заплатить, или завести хорошее деловое спасибо. Не отказывайтесь от того, чего хотите больше всего за то, что вы хотите сейчас. И никогда не позволяйте своему чувству нравственности не позволяйте вам делать то, что правильно.via наша почта на (@) juliejoneloancompany01@gmail.com
Показать комментарий полностью

Наши блоги