ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Дайош ГТО!

358

<p>Мабуть ,багатьом українцям цікаво знати чим, та головне ким, керувався Кабінет міністрів приймаючи постанову №1045 від 9 грудня 2015 року , в якій йдеться про повернення ГТО. Хоч будь як його назвуть — суть одна. А от міністр молоді та спорту України Игорь Жданов пояснив: &quot; ... со слабым здоровьем украинских детей, которые, вырастая и идя в ряды Вооруженных сил...&quot;. Слабке здоров&#39;я!

Отакої! Держава ж так про них, дітей, піклувалась — а невдячний люд виростив їх зі слабким здоров&#39;ям.

А чому не видно постанови про поліпшення ситуації зі щепленням, де рішення про покращення харчування для дошкільнят, де структура дитячого відпочинку , не приватна, а на держ.рівні, де санаторно-курортні заклади з підтримкою профспілок.

Може спочатку створити систему доступних за ціною для населення спортивних секцій, відродити дворові спорт майданчики за держ. підтримки.

Де контроль держави за якістю води та повітря — скидання забруднених вод перетворює річки в непридатні канави навіть для купання.

Та хіба можуть про це все думати міністри — їхні діти вчаться платних школах, для них відкриті всі можливості в коштовному зараз занятті спортом.

Досить повторювати кроки північного карлика, майте свій мозок! Знайте люди добрі, спочатку північний заклятий сусід поновив норми ГТО, а потім і наші недоумки!

Далі буде.</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги