ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

"Патаму шта мы - БРИГАДА!"

8.2т

Уявіть, що Ви їдете з сім’єю додому. Вузька темна та безлюдна вулиця. Назустріч десять людей в балаклавах з фаєрами. Не пропускають. Не розступаються. І емоційно виказують бажання "поговорити". Ваша реакція?

Ви виходите і намагаєтесь з’ясувати бодай щось. Негайно з’ясовується, що діалогу не передбачається. Який діалог в балаклавах? На темній вулиці, без свідків…Яке конструктивне спілкування? На Вашу адресу звучать образи, зухвалий тон, грубість. Ви чуєте? Вони вдесятьох до Вас (до одного!) прийшли поговорити про вашу професійну діяльність! Не в офіс прийшли вдень. Вони до дому прийшли! Вночі! Коли ви один! Ваша реакція?

А-а-а-а, та Ви ще й з дамою? Вам же гірше! Вони ще й до дами будуть чіплятися. Вони ж добре знають, що якщо Ви джентльмен, то обов`язково будете її захищати. А отже вивести вас з рівноваги буде ще легше.

Багато хто бачив таке в дитинстві та підлітковому віці. Коли десять на одного… Просять закурити. Потім валять, б’ють ногами, по чому бачать. Чекати? Дружина поруч. Демонструвати витримку? Їх десятеро, а ти один! Чекати?

Правильно, потрібно викликати поліцію. Але вона ж не може приїхати миттєво!! А ви в заблокованому авто під власним домом. Вимагають вийти, погрожують. Ваша реакція?

Варіантів небагато. Залишитись в авто та дати привід вважати себе боягузом чи все таки сміливо вийти до "компанії", прихопивши на всяк випадок засоби самозахисту. Як би Ви вчинили? Будьте чесними хоча б самі перед собою! Де та розумна межа між боягузтвом та сміливістю?

А тепер про сувору реальність. В ніч з п’ятниці та суботу в аналогічну ситуацію потрапив голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк. Суддя, який до того ж є офіцером. Суспільство, вже традиційно, розділилось на два табори. Одні засуджують молодиків за зухвалість, інші – суддю за те, що вийшов з авто та здійснив попереджувальний вистріл в повітря. Хто був винний в конфлікті скажуть відповідальні державні органи. Цікаво інше. Як керівник конституційного органу, відносно якого за останній час в інтернеті і не тільки лунало стільки агресивно-образливих речей, опинився пізно ввечері без охорони на безлюдній вулиці? Можливо, цієї ситуації б вдалось уникнути, якби голова ВРП мав охорону. Все ж рід професійної діяльності та висока відповідальність накладають обов’язок дбати за власну безпеку.

Хтось до цього випадку чув про рух "Традиція і Порядок"? В реєстрі громадських об’єднань такого немає. Єдина згадка в новинах ТСН за 14 березня. Якраз напередодні зустрічі в темному провулку. Правда, цікаво? "Молодіжний рух" обирає за об’єкт саме Голову Вищої ради правосуддя. Яка прикрість! Виявляється, що немає більше в державі чиновників, які були б гідні уваги молодих та чесних активістів! А може причина такого випадкового вибору зовсім невипадкова? Нагадаю, що на З’їзді суддів, який мав місце 14-15 березня, обирали членів Вищої ради правосуддя. Можливо, хтось з бажаних комусь особистостей не набрав необхідної кількості голосів та не пройшов. За словами самого І.Бенедисюка, погрози знищення майна та його особисто безпосередньо пов’язані з діяльністю Вищої ради правосуддя в останній період, а саме зі звільненням суддів Отрош і Татькова, відстороненням судді Ємельянова, надання згоди на арешт суддів, тощо.

Провокації відносно суддів по всій країні не вщухають, а останнім часом розвиваються в бік органів у системі судоустрою. Виглядає це так, що організовані вони за ініціативою зовсім не народних мас. Виглядає навіть так, що ситуативними союзниками в усіх цих провокаціях виступають дехто з тих, хто ще недавно був на політичному, бізнес і судовому олімпі. Їх вплив на політичні і бізнес процеси та вплив у судовій системі стрімко падає. Нервують. А отже даються до таких примітивних та одночасно й підлих спектаклів. І додому ходять вночі. Натовпом. От як до голови одного з районних судів декілька днів тому. Група мужиків. До голови суду. Прямо в столиці. Голова суду жінка, до речі.

Пістолет у І.Бенедисюка - дійсно бойовий. Давайте уявимо, що він в темряві послизнувся. Лунає необережний постріл серед десятьох нападників, які хаотично рухаються навколо нього. Чи могла статися трагедія?

Отож...

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги