ЗНО за 11 клас по предмету Біологія

ЗНО Біологія 11 клас І. В. Барна
Автори: І. В. БарнаКлас: 11 класПереглянути
ЗНО Біологія 11 клас
Клас: 11 класПереглянути
ЗНО Біологія 11 клас
Клас: 11 класПереглянути
ЗНО Біологія 11 клас В. І. Підгірний
Автори: В. І. Підгірний Рік: 2016Клас: 11 класПереглянути
ЗНО Біологія 11 клас С. І. Дерій, Л. М. Ілюха
Автори: С. І. Дерій, Л. М. ІлюхаРік: 2017Клас: 11 класПереглянути
ЗНО Біологія 11 клас О. А. Біда, С. І. Дерій, Л. М. Ілюха
Автори: О. А. Біда, С. І. Дерій, Л. М. ІлюхаРік: 2017Клас: 11 класПереглянути
ЗНО Біологія 11 клас О. А. Біда, С. І. Дерій
Автори: О. А. Біда, С. І. ДерійРік: 2017Клас: 11 класПереглянути
ЗНО Біологія 11 клас С. І. Дерій
Автори: С. І. ДерійРік: 2017Клас: 11 класПереглянути
ЗНО Біологія 11 клас О. А. Біда, С. І. Дерій
Автори: О. А. Біда, С. І. ДерійРік: 2018Клас: 11 класПереглянути
ЗНО Біологія 11 клас С. І. Дерій
Автори: С. І. ДерійРік: 2018Клас: 11 класПереглянути
Біологія - наука, яка не кожному до душі. Вивчення живих організмів, етапи зародження життя, розвитку живих істот, людини в тому числі - для багатьох цікаво, але тільки послухати. Однак наприкінці випускного класу настає момент здачі ЗНО, де будуть зібрані запитання за всі роки навчання. У таких випадках допомогти може збірник для ЗНО біологія.

ЗНО біологія

Він має відповіді на всі завдання, які можуть попастися на зовнішньому незалежному оцінюванні. Збірник має зручний формат і розділений на глави для максимально зручного використання. Кожна відповідь, якщо того вимагає завдання, детально розписана, завдяки чому, з'являється можливість ще раз закріпити матеріал. Це одна з головних причин, чому наші збірники ЗНО незамінні помічники для кожного майбутнього студента.

Підготовка до ЗНО з біології скачати онлайн

Наша команда уважно стежить за оновленнями в освітній сфері для кожного класу, щоб у підсумку надати Вам найактуальніший збірник для підготовки до ЗНО з біології +2016 онлайн. У збірнику включені всі можливі завдання і тести, а не тільки на їх частина, як це пропонують аналоги. Використовуючи наш варіант, Ви можете бути впевнені в тому, що з його допомогою зможете максимально добре підготуватися до незалежного оцінювання.

Збірник ЗНО з біології стане незамінним помічником, щоб максимально успішно написати всі тести. У ньому зібрані і розписані відповіді на завдання, які Ви вивчали в минулих класах. Більше не переживайте, що не зможете по достоїнству показати свої знання. Вивчивши або хоча б повторивши всі майбутні завдання, Ви без проблем впораєтеся з ними, коли будете писати тести. Збірник ЗНО може використовуватися, як додаткова допоміжна література, яка забезпечить Вам гарантований вступ до будь-якого університету і позбавить від непотрібних переживань. Готуйтеся до ЗНО та продемонструйте свій високий рівень знань.