Візьміть участь
у розіграші
LTE планшету Взяти участь
Приз
ГоловнаБлоги

ГДЗ Інформатика 9 клас И.Я. Рівкінд, Т. І. Лисенко, Л. А. Чернікова, В. В. Шакотько 2017

ГДЗ Інформатика 9 клас И.Я. Рівкінд, Т. І. Лисенко, Л. А. Чернікова, В. В. Шакотько 2017
Нова програма
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Що дасть підліткам ГДЗ з інформатики за 9 клас Й.Я. Рівкінд

Інформатика в усі часи була досить складним предметом. Далеко не всім школярам під силу самостійно освоїти інформатику і часто вони втрачають інтерес до предмета, помилково вважаючи, що інформатика - це занадто складний, а головне - другорядний предмет. На жаль, жоден предмет не прощає зневажливого до себе ставлення. Щоб підліток не втратив інтерес до предмета і не відвернувся від нього і було створено видання Й.Я. Рівкінд, Т.І. Лисенко, Л.А. Чернікова, В.В. Шакотько, ГДЗ з інформатики за 9 клас, 2017. Даний посібник було створено для того, щоб навчити підлітків вчитися. По суті, цей посібник дасть підліткам набагато більше, ніж просто можливість дізнатися правильні відповіді до тих чи інших завдань. ГДЗ з інформатики за 9 клас Й.Я. Рівкінд, Т.І. Лисенко, Л.А. Чернікова, В.В. Шакотько 2017 створювалося для того, щоб навчити школярів не списувати, а думати та самостійно шукати всі можливі варіанти вирішення.

Що в ГДЗ

ГДЗ з інформатики за 9 клас Й.Я. Рівкінд, Т.І. Лисенко, Л.А. Чернікова, В.В. Шакотько 2017 складається з 9 частин:

  • Розділ 1. Інформаційні технології в суспільстві

  • Розділ 2. Мережеві технології

  • Розділ 3. Комп'ютерні презентації

  • Розділ 4. Основи інформаційної безпеки

  • розділ 5. Комп'ютерне моделювання

  • Розділ 6. Табличні величини та алгоритми їх обробки

  • Розділ 7. Комп'ютерні публікації

  • Розділ 8. Комп'ютерна графіка. Векторний графічний редактор

  • Розділ 9. Створення персонального навчального середовища

Чому робота з ГДЗ - це ефективно

Як не дивно, але під час ряду досліджень було доведено, що ГДЗ - це дійсно ефективно. Як виявилося, успіх ГДЗ за 9 клас з інформатики Й.Я. Рівкінд, Т.І. Лисенко, Л.А. Чернікова, В.В. Шакотько 2017 ґрунтується на тому, цей посібник мотивує підлітків до прояву ініціативи. Книга написана таким чином, щоб захопити школярів вивченням інформатики та переконати їх в тому, що інформатика - це не складно, а цікаво. Ще одним безсумнівним плюсом ГДЗ за 9 клас з інформатики Й.Я. Рівкінд, Т.І. Лисенко, Л.А. Чернікова, В.В. Шакотько 2017 є те, що дане видання дає школярам можливість контролювати власні знання та об'єктивно оцінювати рівень власних знань. Найчастіше школярі переоцінюють рівень власної підготовки, через те, що помилково вважають, що знання теорії гарантує гарну оцінку. На жаль, як показує практика, під час перевірочних робіт підліток може розгубитися та не збагнути, як застосувати свої знання на практиці. У підсумку, оцінка буде залишати бажати кращого не дивлячись на те, що теорія вивчена. В цьому випадку, школяреві допоможе саме ГДЗ з інформатики за 9 клас Й.Я. Рівкінд, Т.І. Лисенко, Л.А. Чернікова, В.В. Шакотько 2017, через те, що це посібник дає можливість провести зріз знань саме шляхом виконання практичних завдань.