ГДЗ Химия, 9 класс , для русских школ (2011г.) П.П. Попель, Л.С. Крикля

У 9 класі у дитини багато цікавих, і складних предметів. Фізика, алгебра, геометрія, хімія - все це точні науки, в яких треба бути уважними і запам'ятовувати багато формул і правил. Що стосується хімії, то треба знати величезну таблицю Менделєєва і властивості речовин у ній, а також закони, за якими вони вступають в ті чи інші реакції. Один з використовуваних в сучасних школах підручників - під редакцією Попеля. Є до нього і готові домашні завдання, або попросту ГДЗ з хімії, 9 клас, Попель , про які розповімо окремо.

Решебник з хімії, 9 клас, Попель - особливості і призначення

Приблизно 7:00 щодня школяр проводить за партою. Увечері його чекають домашні завдання. Часто він засиджується до ночі, що негативно впливає на здоров'я, психіку і успішність. Відпочивати треба всім, і дитині теж важливо мати особистий час. Решебники допомагають легше засвоювати великі обсяги нової інформації.

Дані методички є збірники відповідей з розгорнутими рішеннями. Також є коментарі, чому та чи інша задача вирішується таким чином. Тобто, будь решебник - це свого роду настільний репетитор для учня.

ГДЗ з хімії, 9 клас, Попель, Крикля - чим корисний школяреві і дорослим

Американські дослідники недавно провели велику роботу, за результатами якої було доведено, що діти, заглядають в ГДЗ, у півтора рази краще сприймають шкільні знання. Дивно, але факт, і ось чому.

Решебник з хімії, 9 клас, Попель, Крикля - для навчання, а не списування

Хто з нас хоч раз не списував у школі? Наші діти теж не виняток. Справді, чому б не переписати бездумно вже готове рішення і відповідь. Але треба розуміти, що це школяреві зовсім не вигідно. Схожі приклади на контрольних він не вирішить, лабораторні здасть погано. Простіше все-таки запам'ятати методику рішення і повторити ще раз хімічні закони.

Ну а батькам треба розтлумачити старшокласнику, що ГДЗ - НЕ шпаргалка, а помічник. Якщо хочеться, можна контролювати виконання уроків самому. Хімію всі, напевно, забули, тут-то і стане в нагоді решебник з відповідями.

Решебник економить час школяра і батьків

Зіткнувшись з труднощами, діти зазвичай просять дорослих допомогу з уроками. Не завжди на це є час, сили після роботи. Тому можна дозволити дітям самим готуватися, використовуючи решебники. В крайньому випадку підказати щось з нього. За відгуками, успішність зростає, і нові теми з хімії не викличуть страху і труднощів.

Окрім навчання в школі та дозвілля, підлітки можуть відвідувати спортивні секції, вивчати іноземні мови, ходити в художню або музичну школу. Зазвичай все це - вечірні заняття. Але як бути, якщо весь вечір треба робити уроки? Правильно, швидко знайти і відкрити потрібні ГДЗ прямо на сайті. Уроки робляться набагато швидше.

Користь від методичок безсумнівно є:

Химия, 9 класс , для русских школ (2011г.)

  • Автор:
  • П.П. Попель
  • Л.С. Крикля

Химия, 9 класс , для русских школ (2011г.) - завантажити онлайн

Раздел 1.Вода.Растворы

Раздел 2. Химические реакции

Раздел 3. Важнейшие органические соединения

§ 1

§ 2

§ 3

§ 4

§ 5

§ 6

§ 7

§ 8

§ 9

§ 10

§ 11

§ 12

§ 13

§ 14

§ 15

§ 16

§ 17

§ 18

§ 19

§ 20

§ 21

§ 22

§ 23

§ 24

§ 25

§ 26

§ 27

§ 28

§ 30

§ 31

§ 32

§ 33

§ 34

§ 35

§ 36

12