Щоб проголосувати за коментар чи залишити свій коментар на сайті, до свого облікового запису MyOboz або зареєструйтеся, якщо її ще немає.
Зареєструватися
Нові
Старі
Кращі
Найгірші
Коментарі на сайті не модеровані

Хімія - предмет досить складний. Треба пам'ятати величезну таблицю Менделєєва, пам'ятати властивості речовин і з'єднань. Одних уроків у школі і підручника буває недостатньо для школяра. До того ж підручників у сучасній шкільній програмі багато. Одним з якісних є книга під авторством Рудзітіс. На допомогу до цього підручника може прийти ГДЗ з хімії, 9 клас, Рудзитис , він же решебник. Розповімо про нього докладніше.

Решебник з хімії, 9 клас, Рудзитис - чому варто вчитися разом з ним

З року в рік шкільні програми ускладнюються. Те, що раніше викладали в 11 класі, зараз вже переноситься на більш молодші. Навантаження на дитину зростає. Якщо учень не прогулює, 7-8 годин він може витратити у школі, тобто по суті робочий день. Але і це далеко не все. Прийшовши ввечері додому, його чекають уроки. Так і виходить, що всі будні завантажені, школяр швидко втомлюється, починає страждати його успішність.

Щоб було легше впорається з великим обсягом нових знань, автори підручників і випускають методички з готовими домашніми завданнями. Вони відповідають змісту підручника. У них дано не тільки відповіді на завдання, а й коментарі за рішенням. Наводяться посилання на матеріал підручника.

Хімія, 9 клас, Рудзитис ГДЗ - завантажити або забороняти

Є абсолютно необгрунтований міф про шкоду решебник. Вони прирівнюються до шпаргалками, і дарма. Оскільки в ГДЗ присутній розгорнуте рішення завдання, навіть просте переписування вже корисні. Тим більше дитина вкотре згадає і закріпить матеріал уроку. Займаючись самостійно з методичкою, старшокласник шукає способи вирішення, аналізує задачу. Успішність підвищується і на наступних уроках впевненість у собі зросте.

Батьківський контроль

Звичайно, якщо ви побоюєтеся, що школяр бездумно перепише готові уроки і втече гуляти, можна його контролювати. Нехай пояснить, як вирішував ту чи іншу вправу. Коли виникають труднощі з хімією, можна йому допомагати. Раніше доводилося братися за підручник самому, так як мало хто пам'ятає шкільні уроки двадцятирічної давності. Тепер перед очима методичка з рішеннями і відповідями.

Які ще переваги у ГДЗ хімія, 9 клас, Рудзитис онлайн?

Раніше треба було все решебники окремо шукати і купувати. Зараз вони доступні в інтернеті. Зауважимо, що і вчителі іноді ними користуються. Адже часто часу на перевірку контрольних і домашніх робіт не вистачає.

Іноді завдання додому бувають занадто великими. Дитина їх може вирішувати сам, але це займе дуже багато часу. А адже дозвілля теж важливий. Тому припустимо, якщо школяр пару завдань вирішивши сам під батьківським контролем, решта перепише з решебник.

До того ж трапляються і форс-мажори. Приміром, ваша дитина надовго захворів і не ходить до школи. Щоб не відставати від однолітків, використовуйте готові домашні завдання. Нехай вирішує завдання за програмою і повернувшись за парту, почувається впевнено.

Так що шкоди від решебник ніякого, тільки користь:

  • скачати легко і швидко
  • допомагають заощадити вечірній час
  • ГДЗ з хімії, 9 клас, Рудзитис, Фельдман - безкоштовний репетитор