ГДЗ Геометрія, 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір

ГДЗ геометрія 9 клас Мерзляк

Кожен в школі думав про те, коли ж уже закінчиться цей урок геометрії або алгебри. Навряд чи знайдуться школярі, які з нетерпінням чекають цих уроків. Як не крути, а геометрія необхідна наука, яка ще кілька тисяч років тому викликала інтерес і вивчення. Без геометрія не вирахувати потрібних кутів, площі і багато інших речей, необхідних при будівництва або обробки землі. Так, швидше за все, багато теорем і формул, які Ви вивчаєте не знадобляться, але вони необхідні, як загальна основа шкільних знань. Якщо Вам складно дається геометрія, і необхідно підтягнути оцінки, але допомогти в цій справі нікому, тоді кращим варіантом стане ГДЗ геометрія 9 клас Мерзляк. У цьому розв'язнику є відповіді на всі завдання зі шкільного підручника, що дозволить більше не відчувати проблем під час виконання домашньої або самостійної роботи.

Решебник геометрія 9 клас Мерзляк онлайн або завантажити

Розв'язник зручно розділений на глави і параграфи, що забезпечує швидке знаходження потрібних відповідей. До того ж, всі відповіді в наших ГДЗ детально розписані, і це не для того, щоб учитель не сумнівався в тому, що Ви зробили завдання самостійно. Розписані завдання дають Вам можливість розібратися в задачах самостійно, побачити яким способом вони були вирішені і які формули при цьому використовувалися. Тобто, Ви можете, наприклад, спочатку спробувати зробити завдання самостійно, а вже після - подивитися правильну відповідь. Таким чином, потроху Ви почнете розуміти матеріал і тему що вивчаєте.

Сьогодні, маються багато різних видів підручників з геометрії, тому, дивіться уважно прізвище автора перед завантаженням розв'язника. Наша команда намагається оновлювати ГДЗ по мірі необхідності, ось чому, скачавши його, Ви можете не сумніватися, що в ньому знайдеться потрібна відповідь. До того ж наші ГДЗ включають в себе не тільки частину відповідей, а повністю всі, що робить їх кращими серед аналогів. Завантажуйте розв'язник геометрія 9 клас Мерзляк і забудьте назавжди про проблеми і переживання, які колись у Вас викликав цей предмет. Завантажуйте ГДЗ з нашого сайту прямо зараз, і переконайтеся самі в його зручності і практичності.

Геометрія, 9 клас

  • Автор:
  • А.Г. Мерзляк
  • В.Б. Полонський
  • М.С. Якір

Геометрія, 9 клас - завантажити онлайн

Параграф 1

Параграф 3

Параграф 4

Параграф 5

Параграф 6

Вправи для повторення курсу геометрії 9 класу

1. Синус, косинус і тангенс кута від 0 до 180

2. Теорема косинусів

3. Теорема синусів

4. Розвязування трикутників

5. Формули для знаходження площі трикутника

6. Правильні многокутники

7. Довжина кола. Площа круга

8. Відстань між двома точками із заданими координатами

9. Рівняння фігури. Рівняння кола

10. Рівняння прямої

11. Кутовий коефіціент прямої

12. Поняття вектора

13. Координати вектора

14. Додавання і віднімання векторів

15. Множення вектора на число

16. Скалярний добуток векторів

17. Рух (переміщення фігури). Паралельне перенесення

18. Осьова і центральна симетрії. Поворот

19. Гомотетія. Подібність фігур

20. Прямі й площини у просторі

21. Пряма призма. Піраміда

22. Циліндр. Конус. Куля

1. Розвязування трикутників

2. Правильні многокутники

3. Декартові координати на площині

4. Вектори на площині

5. Геометричні перетворення

6. Початкові відомості зі стереометрії