Візьміть участь
у розіграші
смартфону на Android Взяти участь
Приз
ГоловнаБлоги
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

ГДЗ з української літератури за 8 клас, В.В. Паращич - чому це працює

Як показує практика, в шкільній програмі немає другорядних предметів. Вивчення української літератури є тим фундаментом, на якому надалі буде будуватися все подальше життя школяра. Без знання української літератури дитині буде вкрай складно знайти себе в соціумі та самореалізуватися. Для того, щоб підліток міг перевірити себе і бути впевненими в тому, що він правильно зрозумів ту чи іншу тему і було створено ГДЗ з української літератури за 8 клас, В.В. Паращич 2010 комплексний зошит.

Що в ГДЗ

ГДЗ за 7 клас з української літератури В.В. Паращич 2009 комплексний зошит складається з 10 частин:

  • Вступ. Усна народна творчість

  • "Слово о полку Ігоревім". Твори Т. Шевченка, І. Франка

  • Твори Лесі Українки, В. Сосюри, ​​Б. Олійника

  • Твори В. Підпалого, І. Малковича, І. Карпенка-Карого

  • Твори М. Коцюбинського, О. Назарука, В. Дрозда

  • Український гумор і сатира. Література рідного краю. Повторення

  • Поточні перевірочні роботи

ГДЗ - що це?

Видання В.В. Паращич, комплексний зошит, ГДЗ з української літератури за 8 клас 2010 - це в першу чергу посыбник, створений для того, щоб діти засвоювали нові знання в ігровій формі без тривалого сидіння за підручниками. Видання за 8 клас ГДЗ з української літератури, В.В. Паращич 2010 комплексний зошит допоможе школярам перевірити себе і розібратися в азах нового матеріалу. Всі завдання сформульовані таким чином, що дитина закріплює пройдений матеріал внаслідок постійних практичних занять, і непомітно для самого себе, розширює знання, шляхом плавного переходу від однієї теми до іншої.