Візьміть участь
у розіграші
планшету на Android Взяти участь
Приз
Реєстрація
Головна Блоги

ГДЗ Геометрія 7 клас А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір 2015

ГДЗ Геометрія 7 клас А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір 2015
Автори:
А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір
Рік: 2015
75
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

ГДЗ з геометрії - навіщо це потрібно

У сьомому класі школярі як ніколи потребують допомоги. Саме ГДЗ з геометрії за 7 клас А.Г.Мерзляк М.С.Якір В.Б.Полонський 2015 допоможе школярам розібратися в нових темах і якісно провести зріз знань.

Що в ГДЗ

ГДЗ за 7 клас з геометрії А.Г.Мерзляк М.С.Якір В.Б.Полонський 2015 складається з 5 частин:

  • § 1. Найпростіші геометричні фігури та їх властивості

  • § 2. Трикутники

  • § 3. Паралельні прямі. Сума кутів трикутника

  • § 4. Куля і коло

  • Вправи для повторення курсу геометрії за 7 клас

Чому саме ГДЗ

ГДЗ за 7 клас з геометрії А.Г.Мерзляк М.С.Якір В.Б.Полонський 2015 - це унікальна можливість вивчити новий матеріал під час практичних занять, а не шляхом зазубрювання. Оскільки підлітки легше сприймають матеріал в динаміці, методика практичних занять дає набагато кращий результат, ніж традиційне зазубрювання правил і термінів.

ГДЗ - чому це працює

Вивчення геометрії - це дуже складний процес. Часом, бажаючи допомогти школяреві, батьки намагаються пояснити складний матеріал "по своєму", йдучи в розріз з поясненнями вчителя. В цьому випадку, дорослі наносять дитині непоправної шкоди, оскільки остаточно заплутують її. Саме з метою уникнення таких випадків і створили ГДЗ за 7 клас з геометрії А.Г.Мерзляк М.С.Якір В.Б.Полонський 2015. Видання за 7 клас ГДЗ з геометрії А.Г.Мерзляк М.С.Якір В.Б.Полонскій 2015 допоможе підліткам не тільки перевірити правильність виконання домашніх завдань, а й дасть можливість розібратися в складному матеріалі.