ГДЗ Геометрія, 7 клас М.I. Бурда, Н.А. Тарасенкова

ГДЗ з геометрії 7 клас Бурда

Деякі школи займаються за різними підручниками. Так буває, адже частина шкільних предметів мають кілька аналогів підручників. Найчастіше таке буває з найскладнішими і серйозними уроками - алгеброю, геометрією, хімією. Ці точні науки необхідні, однак, вони складні і нудні для більшості школярів. На уроках геометрії потрібно постійно рахувати градуси, кути, шукати площа і багато іншого. Такі уроки подобаються тільки тим, хто їх розуміє і хто любить точні науки.

ГДЗ геометрія 7 клас Бурда

Але як це завжди було, більшість учнів потребує допомоги. І якщо, так складається, що допомогти нікому, тоді найкращий варіант - це ГДЗ з геометрії 7 клас Бурда. У нашому розв'язнику представлені відповіді на завдання з шкільного підручника, що дозволить Вам писати будь-які самостійні та контрольні роботи якнайкраще.

ГДЗ з геометрії 7 клас Бурда завантажити

Ми оновлюємо ГДЗ по мірі необхідності, але не сумнівайтеся, що скачавши будь-який з них, Ви знайдете всі потрібні відповіді. Причому, існує різниця між нашими розв'язниками і іншими аналогами на ринку. У наших ГДЗ представлені відповіді на кожне завдання, яке детально розписано, а це невід'ємний плюс. Завдяки такому формату, школяр, що списує відповідь, зможе побачити і зрозуміти, як саме була вирішена задача, що неодмінно допоможе хоча б трохи зрозуміти тему, що вивчається. Це прекрасна методична література.

Завантажити розв’язник Ви можете прямо зараз і відразу ним скористатися. ГДЗ з геометрії 7 клас Бурда допоможе кожному учневі зрозуміти новий матеріал і тему. Завдяки розв'язнику, Ваша домашня робота завжди буде виконана на відмінно. Тепер, ті друзі, які Вам колись давали списати - будуть списувати у Вас. До того ж, ГДЗ може стати не тільки шпаргалкою, але і відмінною додатковою літературою, адже в ньому зібрано безліч прикладів вирішених завдань і рівнянь, які обов'язково знадобляться в наступних класах. Користуйтеся ГДЗ, і забудьте про проблеми пов'язані з уроком геометрії. Завдяки нашому розв'язнику, з часом вирішувати завдання стане легше, а пізніше необхідність в ньому і зовсім зникне.

Геометрія, 7 клас

  • Автор:
  • М.I. Бурда
  • Н.А. Тарасенкова

Геометрія, 7 клас - завантажити онлайн

Розділ І

Розділ II

Розділ III

Розділ IV

§ 1. Точки, прямі, промені

§ 2. Відрізки та їх вимірювання

§ 3. Кути та їх вимірювання

Тестові завдання до І розділу

§ 4. Суміжні кути

§ 5. Вертикальні кути

§ 6. Перпендикулярні прямі

§ 7. Паралельні прямі

§ 8. Ознаки паралельності прямих

§ 9. Властивості паралельних прямих

Тестові завдання до ІІ розділу

§ 10. Трикутник і його елементи

§ 11. Властивості кутів трикутника

§ 12. Рівність геометричних фігур

§ 13. Перша і друга ознаки рівності трикутників

§ 14. Властивості й ознака рівнобедреного трикутника

§ 15. Третя ознака рівності трикутників

§ 16. Ознаки рівності прямокутних трикутників

Відповіді до тестових завдань III розділу

§ 17. Коло і круг

§ 18. Геометричне місце точок

§ 19. Описані і вписані кола

§ 20. Найпростіші задачі на побудову

§ 21. Складніші задачі на побудову

Тестові завдання до ІV розділу