ГДЗ Геометрія, 7клас (2011р.) А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір

Виникли проблеми у вивченні геометрії? Варто зауважити, що наука дійсно складна, особливо на початковому етапі вивчення. Головне - нічого не випустити з уваги і освоїти ази нового предмета, який починають вивчати в сьомому класі. А допоможуть це зробити ГДЗ з геометрії, 7 клас, Мерзляк . Дана наука необхідна для повноцінного розвитку особистості, тому освоїти її просто необхідно.

З ГДЗ геометрія, 7 клас, Мерзляк вчитися набагато простіше

Чи замислювалися ви про те, чому геометрію вивчають у школі? Наука розвиває ряд психічних функцій людини, наприклад, мислення, інтуїцію, відчуття, логіку, які необхідні практично в кожній затребуваної професії сучасності. Без них не обійтися програмісту, економісту, лікаря, хіміку і багатьом іншим вузьким фахівцям. Саме з цієї причини до геометрії не слід ставитися абияк.

Зрозуміло, що навіть на початковому етапі вивчення у багатьох школярів точна наука викликає труднощі, але готові домашні завдання допоможуть позбавити від багатьох переживань. Решебник містить готові відповіді на всі завдання курсу. Достатньо лише заглянути в посібник, щоб зрозуміти хід розв'язання завдання. Завдяки ГДЗ з геометрії, 7 клас, Мерзляк ви будете завжди готові до майбутніх уроків.

Чим решебники корисні для сучасного школяра?

Решебник з геометрії, 7 клас, Мерзляк - контроль власних знань

Готові домашні завдання розраховані не тільки на те, щоб безглуздо списувати роботи в робочий зошит. Чи замислювалися ви над тим, що це відмінний спосіб укріпити свої знання з тієї чи іншої теми в геометрії, а також грунтовно підготуватися до контрольного зрізу? Ви зможете перерішати завдання, а вірність відповідей переглянути в книзі. Адже в школі будуть представлені аналогічні завдання. Таким чином, можна ґрунтовно підготуватися до перевірочного уроку.

Не думайте, що решебник розрахований тільки на тих дітей, які не бажають вчитися і пізнавати науку. Багато хорошисти і навіть відмінники нерідко звертаються за допомогою до ГДЗ. Адже іноді так не вистачає елементарної підказки в рішенні, щоб робота була зроблена вірно.

Решебник прийде на допомогу в будь-якому місці, так як заглянути в нього можна навіть за допомогою мобільного телефону. Елементарний доступ дозволяє користуватися посібником будинку і на уроці. Завжди під рукою буде вірна підказка без помилок.

ГДЗ, 7 клас, геометрія, Мерзляк - 100% правильні рішення завдань

Решебник містить всі варіанти відповідей на питання, які повинен розв'язати школяр у сьомому класі за підручником Мерзляка. Тут зібрані тільки вірні варіанти рішень. Таким чином, у правильності відповідей навіть не варто сумніватися. Всі завдання доступні в розумінні і коректні. Відповіді супроводжуються докладним роз'ясненням, а також графічним оформленням.

Варто врахувати, що решебник придасться не тільки школярам, ​​а й їхнім батькам. Це відмінний спосіб контролювати знання дитини. Адже людям, які давно закінчили школу, важко згадати хід вирішення тієї чи іншої задачі. А за допомогою ГДЗ ви зможете підказати дитині алгоритм вірних дій для розв'язки домашнього завдання. Решебник позитивно вплине на загальну успішність підлітка в школі, а також дозволить дитині стати більш впевненим на уроці з геометрії.

Геометрія, 7клас (2011р.)

  • Автор:
  • А.Г. Мерзляк
  • В.Б. Полонський
  • М.С. Якір

Геометрія, 7клас (2011р.) - завантажити онлайн

§1. Найпростіші геометричні фігури та їх властивості

§2. Трикутники

§3. Паралельні прямі. Сума кутів трикутника

§4. Коло і круг. Геометричні побудови

1. Точки і прямі

2. Відрізок і його довжина

3. Промінь. Кут. Вимірювання кутів

4. Суміжні і вертикальні кути

5. Перпендикулярні прямі

7. Рівні трикутники. Висота, медіана, бісектриса трикутника

8. Перша і друга ознаки рівності трикутників

9. Рівнобедрений трикутник та його властивості

10. Ознаки рівнобедреного трикутника

11. Третя ознака рівності трикутників

12. Теореми

13. Паралельні прямі

14. Ознаки паралельності двох прямих

15. Властивості паралельних прямих

16. Сума кутів трикутника

17. Прямокутний трикутник

18. Властивості прямокутного трикутника

19. Геометричне місце точок. Коло і круг

20. Деякі властивості кола. Дотична до кола

21. Описание і вписание кола трикутника

22. Задачі на побудову

23. Метод геометричних місць точок у задачах на побудову