Прийміть участь
в розіграші
Android смартфона Взяти участь
Приз

ГДЗ Геометрія 7 клас Н.А. Тарасенкова, М. І. Бурда 2011

ГДЗ Геометрія 7 клас Н.А. Тарасенкова, М. І. Бурда 2011
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Підручників з геометрії в нашій шкільній програмі багато. Один з популярних - під редакцією Бурди, Тарасенкова. Багато хто вже знає, що одного підручника недостатньо і використовують також решебники. Навіщо вони потрібні і що з себе представляють, читайте нижче.

ГДЗ геометрія, 7 клас, Бурда - для чого потрібен решебник

Геометрія вивчає навколишній простір і його закони. Певні основи школярі могли проходити в попередніх класах, тепер же це - повноцінний предмет. В учня можуть виникнути труднощі з ним, тому варто в запасі мати крім підручника і решебник. У ньому даються відповіді на завдання за темами навчального року, а також на тестові завдання в кінці кожної теми.

Перевага сучасних решебник в тому, що це не просто відповіді в кінці підручника, з якими можна хіба що звірятися. В ГДЗ з геометрії, 7 клас, Бурда, Тарасенкова , даються пояснення і рішення. Школяр навряд чи буде бездумно переписувати відповіді, інакше на наступній же самостійної не зможе вирішити задачу. Важливо правильно вникнути у вирішення, зрозуміти методику і згадати зміст уроку і конспекту.

Завантажити решебник варто для того, щоб:

  • школяр закріпив денний матеріал

  • для підготовки до контрольних і тестів

  • ГДЗ з геометрії, 7 клас, Бурда - безкоштовний репетитор

ГДЗ з геометрії 7 клас, Бурда, Тарасенкова - міфи і користь

Серед старшого покоління вчителів, та й багатьох батьків, існує думка, що від решебник одна шкода. Це помилка. По-перше, переписуючи і узгоджуючи з рішенням з книги, дитина краще розуміє методику. По-друге, нехай не все, але щось з правил він запам'ятає завдяки ГДЗ. І звичайно, немало важливо використовувати підготовчі матеріалу до тестів - учень отримає впевненість у собі, і схожі приклади з легкістю вирішить.

ГДЗ 7 клас, геометрія, Бурда, Тарасенкова, решебник - як дорослим правильно використовувати

Якщо ваша дитина все ж схильний постійно списувати, можна зробити інакше. Нехай школяр робить завдання сам, а при необхідності ви за допомогою решебник поясніть йому помилки і допоможете з вправою.

Навіщо наймати дорогого репетитора, коли можна надолужити згаяне за допомогою готового домашнього завдання. Головне - контролювати, щоб учень не просто списував відповіді. При необхідності можна його перевіряти, просячи пояснити, як він вирішив задачу.

Коли може знадобитися ГДЗ

Не всі діти однаково добре вчаться. Одним геометрія дається гірше, іншим краще. Шкільна програма розрахована на середній результат. Щоб підвищити успішність, можна батькам займатися з дитиною додатково, даючи завдання і перевіряючи за допомогою ГДЗ. Це зручно, так як багато хто вже встиг забути 7 клас.

У цьому навчальному році в шкільну програму додаються складні нові предмети: геометрія, алгебра, фізика, хімія. Ускладнюються і гуманітарні. Півдня школяр проводить за партою, а потім часто до ночі сидить за домашніми завданнями. Це неправильно, так як дитині потрібен і відпочинок, і особистий час.

У дні, коли уроків на будинок занадто багато, дозволяйте школяреві користуватися розв'язнику. Те ж стосується і днів, коли у нього додаткові курси, походи в спортивні секції. Інакше успішність знизиться, і може постраждати здоров'я.