Візьміть участь
у розіграші
планшету на Android Взяти участь
Приз
ГоловнаБлоги
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Давно і успішно в шкільній програмі з геометрії та алгебри використовуються підручники Бевза. Існують до них і решебники. Чи потрібні вони, і в чому допоможуть дитині, розглянемо докладно.

ГДЗ з геометрії, 7 клас, Бевз - НЕ шпаргалка, а помічник

Почнемо з того, що в 7 класі на школяра раптово звалюється великий кому з нових точних предметів: алгебра, геометрія, фізика і хімія. Звичайно, вивчаються їх основи, але в порівнянні з попередніми роками навантаження різко зростає. Уроків на день більше, а будинку потрібно виконувати домашні завдання. Не всі однаково успішно розбираються в тій же геометрії.

Разом з підручниками випускаються решебники. Складають їх досвідчені педагоги, і радять користуватися всім - як дітям, так і їх батькам. Навіть учителі, при великому завантаженні, перевіряють контрольні по цих методичками.

Дитині важливо пояснити, що списувати - неправильно. Знань від цього не додасться, а проблеми з подальшим навчальному матеріалом будуть. У готових домашніх завдань є не тільки відповіді, але і рішення з поясненнями. По них можна перевіряти себе, виявляти помилки.

Решебник з геометрії, 7 клас, Бевз - чому рекомендують

Думки фахівців, звичайно, відрізняються. Вчителі старого гарту по раніше вважають, що ні в яких умовах не можна допускати дітей до розв'язнику і це все одно, що списувати на контрольній. А між тим американські дослідники Льонсон і Стівенс провели велику статистичну роботу. Згідно з їх результатами, при використанні ГДЗ мозок школяра майже в півтора рази краще сприймає матеріал. А значить, і успішність краще. Є й інші плюси решебник.

Допомога батькам

Батьки намагаються контролювати дитину в його шкільні роки. Стежать за оцінками, намагаються допомогти у навчанні. Зауважимо, що далеко не всі пам'ятають геометрію за 7 клас через двадцять років. Та й програма досить-таки змінилася.

При перевірці домашніх завдань дорослим допоможе ГДЗ, геометрія 7 клас, Бевз . З ним легко стежити за правильністю вирішення завдань і відповідями. А де потрібно, запросто вийде підказати семикласнику важкі моменти у вправі.

Тому за допомогою ГДЗ:

  • дорослі легко розберуться в задачі і розтлумачать дітям

  • можна контролювати виконання уроків

  • дитина самостійно, відкривши решебник, геометрія, 7 клас, Бевз, в змозі перевірити себе і виявити помилки у вирішенні завдання

ГДЗ, 7 клас, геометрія, Бевз - полегшує навчання дитині

Неможливо вчитися весь вільний час. А шкільна програма в 7 класі така, що вільними у дітей залишаються тільки будні, якщо у них середня успішність. Щоб залишився час на ігри, розваги, спілкування з друзями, можна дозволити будинку використовувати методички.

Шкільна програма розрахована на середній результат. Також в ній і не передбачені часті хвороби дітей. Пропустивши пару тижнів, особливо з геометрії та алгебри, досить важко надолужити згаяне. Щоб не платити репетитора, можна самостійно розтлумачити школяреві припущення правила і теореми, і дати кілька завдань на закріплення матеріалу.

Підсумовуючи, зазначимо - ніякої шкоди у використанні решебник немає. Успішність поліпшується, вільного часу більше. В екстрених випадках, коли школяр пропустив багато уроків - боятися нічого. А головне - знижується навантаження на дитину.