ГДЗ Геометрия, 7-9 класс, Часть 1 Л.С. Атанасян и др.

Багато хто знає, що таке решебники і як ними користуватися. Але є й ті, хто вважає, що ці книги псують успішність школяра, провокують його не вчитися самому, а постійно списувати. Постараємося розвінчати цей міф.

Решебник з геометрії, 7 клас, Атанасян - в чому перевага навчання з ним

Швидкий розвиток шкільних програм призвело до збільшення навантаження на учня вже в середніх класах. У школі дитина, якщо, звичайно, не прогулює, витрачає на вивчення предметів 6-7 годин. Практично цілий робочий день. І це не все, адже прийшовши додому, потрібно ще робити уроки. У підсумку накапліваестя втома, знижується успішність, втрачається впевненість у своїх силах.

Щоб допомогти учневі впорається з великим обсягом інформації, випускаються готові домашні завдання. ГДЗ з геометрії, 7 клас, Атанасян - одне з них. Книга повністю відповідає змісту підручника, в ній наведено вирішення завдань з поясненнями і відповіді.

Чому школяреві не варто забороняти ГДЗ з геометрії, Атанасян, 7 клас

Решебники не просто дають відповіді, але і консультацію з кожної вправи. Навіть просто переписування закріплює матеріал попереднього уроку. Крім того, батькам варто стежити, щоб дитина вчилася вирішувати завдання з геометрії сам, періодично контролювати його. Навряд чи ми пам'ятаємо шкільний курс, але маючи перед очима ГДЗ, легко допоможемо дитині.

Роблячи уроки з розв'язнику, учень вчиться логічно мислити, аналізувати задачу, шукати способи рішення. Все це підвищить його успішність.

Якщо все ж ви не довірите навчання вашій дитині по розв'язнику і підозрюєте, що він буде бездумно списувати, можна самому допомагати, використовуючи ці методички.

ГДЗ геометрія, 7 клас, Атанасян зроблено вчителями

Будь решебники розробляються самим педагогами. Мета - допомога дітям та їх батькам. Іноді вчитель і сам перевіряє домашні завдання і контрольні, коли не вистачає часу. Геометрія важлива, щоб дитина дізнався про простір, методах його обчислення, навчився мислити об'ємно і логічно. Володіючи знанням про властивості фігур, надалі учень зможе вирішувати і завдання поскладніше.

Важливість батьківського контролю

Батька намагаються контролювати успішність дитини, стежити за виконанням шкільних завдань. Буває у дітей і невдачі, проблеми при отриманні нових знань. У цьому дорослим допоможе ГДЗ.

Освітня програма досить відрізняється від тієї, що була ще 20 років тому, і не кожен дорослий зможе згадати теорію геометрії, а значить - проконтролювати уроки і допомогти з їх виконанням. До того ж батькам може елементарно не вистачати часу на це. Щоб учень не втратив інтерес до геометрії, не став погано вчитися, рекомендуємо взяти на озброєння решебник.

За допомогою готових домашніх завдань можна:

Геометрия, 7-9 класс, Часть 1

  • Автор:
  • Л.С. Атанасян и др.

Геометрия, 7-9 класс, Часть 1 - завантажити онлайн

ГЛАВА I

ГЛАВА II

ГЛАВА III

ГЛАВА IV

Задачи повышенной трудности

Параграф 1. Прямая и отрезок

Параграф 2. Луч и угол

Параграф 3. Сравнение отрезков и углов

Параграф 4. Измерение отрезков

Параграф 5. Измерение углов

Параграф 6. Перпендикуляр. Прямые

Параграф 1. Первый признак равенства теругольников

Параграф 2. Медианы, биссектрисы и высоты треугольника

Параграф 3. Второй и третий признаки равенства треугольников

Параграф 4. Задачи на построение

Параграф 1.Признаки параллельности двух пряиых

Параграф 2. Аксиома параллельных прямых

Параграф 1. Сумма углов треугольника

Параграф 2. Соотношение между сторонами и углами треугольника

Параграф 3. Прямоугольные треугольники

Параграф 4. Построение треугольника по трём элементам