Візьміть участь
у розіграші
LTE планшету Взяти участь
Приз
ГоловнаБлоги
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Геометрія вивчає властивості фігур, дозволяє розраховувати різні їх властивості, краще пізнати навколишній простір. Предмет цікавий, але часто викликає складнощі у школярів. Одним з якісних підручників останніх років визнаний матеріал під редакцією Атанасян. Причому підручник розрахований відразу на три класи, з 7 по 9. Існує до нього і особлива методичка - решебник по геометрії, 9 клас, Атанасян . Навіщо вона потрібна, і чи варто їй користуватися, розглянемо докладніше.

ГДЗ з геометрії, 7 клас, Атанасян - що це

За часів наших дідусів або батьків не було решебник. Все, на що міг сподіватися школяр - на перелік відповідей в кінці підручника. Діти звірялися з ними, але якщо відповіді не збігалися, можна було цілу годину просидіти над важким і нерозв'язним вправою.

Повноцінні методички стали видаватися в 90-х роках. Там були і повноцінні рішення, та примітки. Учень міг одночасно повторити пройдений матеріал, засвоїти методику рішення геометричних задач. Правда, такі готові домашні завдання коштували чимало, і їх треба було ще знайти в книгарнях. Школи їх, природно, не видавали.

Зараз, в епоху інтернету, все стало простіше. будь старшокласник за хвилину знайде потрібний йому решебник в мережі. Однак деякі батьки суворо стежать за тим, щоб школярі не вчилися з готовими домашніми завданнями.

ГДЗ, геометрія 7 клас, Атанасян - чому варто дозволити їх використовувати

Дорослі часто порівнюють решебники зі шпаргалками. Думають, що успішність погіршитися, якщо в них заглядати. Це зовсім не так. Учень закріпить новий матеріал, згадає старі правила, теореми. Якщо завдання викликає утруднення, в ГДЗ є рішення, і підліток швидко зрозуміє, де помилився.

Окремо варто згадати про американське дослідження, проведене Льонсоном і Стівенсом в декількох школах країни. Згідно з результатами дослідження, діти, які використовують у навчанні решебники, будь-який матеріал запам'ятовують краще.

Решебники економлять час школяра

У дітей крім навчання є ще маса інших справ. Треба допомогти по дому, сходити на прогулянку з друзями, подивитися фільми, пограти в комп'ютерні ігри. Відпочивати необхідно і дорослому, і школяру. Ті, хто безперервно вчиться, швидко втомлюються.

Як відомо, півдня дев'ятикласник проводить у школі. І часто весь вечір витрачає на домашні завдання. Щоб залишалося вільний час, чому б не дозволяти йому скористатися розв'язнику.

Решебник «Геометрія 7 клас, Атанасян» скачати можна і батькам

Коли дитина відстає з геометрії, доводиться або наймати репетитора, або самому займатися з ним. У першому випадку витрачаються чималі гроші, а в другому - не кожен дорослий пам'ятає геометрію за 7 клас через двадцять років.

Тому батьки можуть завантажити решебник, видавати по кілька завдань в день дитині і разом з ним вирішувати. Де треба, дорослий підкаже потрібну теорему і допоможе з рішенням. Можна сказати, що готові домашні завдання - безкоштовний репетитор.

Отже, шкідливість ГДЗ - всього лише міф, так як вони:

  • покращують успішність

  • дозволяють батькам допомогти дитині у навчанні

  • готові домашні завдання з геометрії, 9 клас, Атанасян безкоштовно доступні в мережі