ГДЗ Математика 6 клас Н. Я. Віленкін 2011

ГДЗ Математика 6 клас Н. Я. Віленкін 2011
Автори: Н. Я. Віленкін Рік: 2011
1
Щоб проголосувати за коментар чи залишити свій коментар на сайті, до свого облікового запису MyOboz або зареєструйтеся, якщо її ще немає.
Зареєструватися
Нові
Старі
Кращі
Найгірші
Коментарі на сайті не модеровані

Вже багато років користується попитом в школах підручник з математики під редакцією Виленкина. Він добре роз'яснює теорію і містить понад півтори тисячі вправ за темами навчальної програми. Є до нього і решебник. Що це таке, і чи потрібно їм користуватися учневі, розповімо докладніше.

ГДЗ з математики, 6 клас, Виленкин - навіщо потрібні

Колись замість решебник були короткі відповіді на вправи в кінці деяких підручників. Школярі могли звірятися з ними, виконуючи домашні завдання. Не так давно почали випускати решебники. Складали їх або автори підручників, або інші досвідчені педагоги. У них, крім готових результатів, вже були роз'яснення та рішення задачі.

Ще десять років тому доводилося перед навчальним роком шукати потрібний решебник в книжкових магазинах, платити за нього, а влітку методичка вже була не потрібна. Тепер всі ці турботи у минулому - решебник по математиці, 6 клас, Виленкин можна легко скачати в інтернеті, або звірятися з ним прямо на сайті.

ГДЗ, математика, 6 клас, Виленкин - корисний чи ні

Багато сперечаються про користь і шкоду готових домашніх завдань. Відразу відзначимо - важливо не використовувати їх як шпаргалку. Толку від цього мало, в голові нічого не залишиться, а схожі вправу на наступних уроках або контрольних школяр вирішити не зможе.

Решебники треба використовувати грамотно. Приміром, довго не вирішується завдання. Можна зазирнути в ГДЗ, подивитися рішення, згадати формули. У підсумку схожі приклади з домашньої роботи вже дадуться легше.

Батьки намагаються контролювати навчальний процес у дітей, перевіряти уроки. Не всі пам'ятають математику за 6 клас, та й програма з тих пір змінилася і ускладнилася. Маючи перед очима решебник, легко разом з дитиною розібратися з важкою вправою.

Не всім однаково добре даються точні предмети. Замість того, щоб платити гроші репетитора, варто позаніматсья зі школярем самому, додатково даючи вправи і перевіряючи по розв'язнику. Є у методичок та інші безперечні плюси.

ГДЗ, 6 клас, математика, Виленкин - більше вільного часу

Половину дня шестикласник проводить у школі, а потім весь вечір робить уроки. На дозвілля майже не залишається часу. Тут і стануть в нагоді готові домашні завдання. Зловживати ними не варто, але в дні, коли багато уроків, чому б не скористатися.

Те ж стосується позашкільних занять. Багато дітей займатися спортом, ходять на курси. Важливо і відпочити після навчання, посидіти за комп'ютером, пограти, погуляти з друзями. Якщо на це не залишається часу, мотивація вчитися падає, дитина стає апатичним. Тому в особливо завантажені дні цілком припустимо звертатися до розв'язнику.

Решебники допомагають не відстати в навчанні

З різних причин діти періодично не ходять до школи. Це може бути поїздка за місто, підготовка до змагань, або, що найгірше, довга хвороба. Уроки не стоять на місці, і повернувшись до навчання, дитина розуміє, що відстав, втрачає впевненість у собі. Рекомендується батькам займатися в такі тижні з учнем індивідуально, давати вправи по темі, і перевіряти за допомогою ГДЗ.

Таким чином, користь від решебник очевидна:

  • більше дозвілля у школяра
  • можливість надолужити згаяне на уроках
  • математика, 6 клас, Виленкин ГДЗ можна безкоштовно скачати
  • не потрібен репетитор