Візьміть участь
у розіграші
LTE планшету Взяти участь
Приз
ГоловнаБлоги
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

У чому унікальність ГДЗ математика 5 клас А.С. Істер

ГДЗ 5 клас математика А.С. Істер 2018 відповідає шкільній програмі та містить необхідні теоретичні й практичні завдання.

Перевір себе

В ГДЗ є рубрика для перевірки своєї компетентності. Ці завдання незамінні при необхідності швидко перевірити пройдений матеріал.

Рівні складності

Всі завдання в книзі поділено за рівнями складності. В ГДЗ є завдання мінімального рівня складності, середнього рівня складності, достатнього рівня. Задачи найвищого рівня складності мають позначку (*).

Як працювати з посібником

ГДЗ - це досить зручний посібник для самоконтролю. Вивчивши теоретичний матеріал, учень приступає до розв'язання практичних завдань, які є в кінці кожного пункту підручника. Після того, як завдання будуть розв'язані, відповіді слід порівняти з тими, які пропонує ГДЗ. У разі, якщо розв'язання було неправильним і відповіді не співпадуть, ГДЗ допоможе школяреві покроково проаналізувати всі свої дії та розібратися, що саме було зроблено не так і де було допущено помилку.