Візьміть участь
у розіграші
LTE планшету Взяти участь
Приз
ГоловнаБлоги
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Готові домашні завдання Математика 5 клас Г.М. Янченко, В.Р. Кравчук 2010

Грамотно користуючись готовими домашніми завданнями, п'ятикласник поліпшить свій рівень з математики та повторить знання отримані в початковій школі. Тому можна стверджувати, що розв'язник Математика 5 клас Г.М. Янченко, В.Р. Кравчук 2010 - wе цілком безкоштовний репетитор.

З чого складається книга по ГДЗ?

Цей розв'язник дуже зручний і в ньому лаконічна структура. Для того щоб дітям було зручно користуватися ГДЗ математика на сайті МояШкола ми повністю відтворили структуру книги. Школярам надані не тільки правильні відповіді, але і процес вирішення кожного завдання. Зміст ділиться на два розділи і окремі завдання для повторення курсу п'ятого класу з математики.

  • Натуральні числа і дії над ними. Геометричні фігури і величини

  • Дробові числа

  • Завдання за курс 5 класу

Чи є позитивна сторона користування ГДЗ?

Фахівці відзначили ряд позитивних моментів і рекомендацій по використанню розв'язника даного автора:

  • Розв'язник Математика 5 клас Г.М. Янченко, В.Р. Кравчук 2010 допоможе самостійно підготуватися до уроків

  • Він дозволить перевіряти правильність рішення, звірятися з відповіддю і без сторонньої допомоги знаходити пояснення незрозумілих моментів

  • Посібник з ГДЗ слід використовувати лише з метою самоперевірки, а не для списування, в такому випадку зросте успішність і покращаться знання п'ятикласника