Візьміть участь
у розіграші
смартфону на Android Взяти участь
Приз
ГоловнаБлоги
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

ГДЗ з математики 3 клас М.В.Богданович Г.П.Лишенко, 2014 р. - помічник для батьків

ГДЗ 3 клас математика М.В.Богданович Г.П.Лишенко 2014 р. - це унікальний посібник для дітей та батьків, що дає можливість не тільки контролювати успішність дитини, але і на простому доступному для школярів мовою роз'яснює нові теми.

ГДЗ - робочий зошит

Математика 3 клас М.В.Богданович Г.П.Лишенко 2014 р. ГДЗ - це не тільки підручник, але і робочий зошит. Принцип роботи з даної зошитом максимально простий - дитина виконує завдання на чернетці, після чого він може звірити отриманий результат з відповіддю зазначеним в ГДЗ і якщо відповіді збіглися, а правильність рішення ні у школяра, ні у батьків не викличе жодних сумнівів - хід рішення можна переписати в робочий зошит.

Що в ГДЗ робочий зошит

Для зручності користування зошит розділено на 5 розділів:

  • завдання 1-256,

  • завдання 257-509,

  • завдання 510-747,

  • завдання 748-1006;

  • завдання 1007-1172.

Унікальність зошита ГДЗ

Унікальність ГДЗ математика 3 клас М.В.Богданович Г.П.Лишенко 2014 р. полягає в тому, що по суті, діти вчать нові теми під час вирішення прикладів і задач. В даному випадку працює зорова пам'ять, через те, що відсутній елемент зазубрювання. Діти вирішують приклад і запам'ятовують хід рішення під час практичних занять, що на думку психологів набагато більш ефективно, ніж зазубрювання правил і формул.

ГДЗ - легко і швидко

Зміст зошита ГДЗ 3 клас математика М.В.Богданович Г.П.Лишенко 2014 р. створено настільки продумано, що в ньому не важко буде знайти правильну відповідь ні дітям, ні бабусям і дідусям, які часто займаються з онуками, поки їх батьки на роботі. Для того, щоб знайти потрібну відповідь досить зайти в зміст і вибрати номер потрібного завдання.