ГДЗ Математика (рівень стандарту), 2012 р., 11 клас Г.П. Бевз, В.Г. Бевз

У шкільній програмі з математики вже багато років і вельми успішно використовується підручник під авторством Бевза. Під керівництвом досвідчених педагогів до нього випускається і решебник. Чи можна їм користуватися і коли відповіді з математики, 11 клас, Бевз, незамінні, розповімо докладніше.

Помічник або шпаргалка - ГДЗ, математика 11 клас, Бевз

Пригадайте, яка насичена у випускному класі шкільна програма. І скільки в день було уроків. Вивчаються вже не основи точних предметів, а підручник повноцінно готує підлітка до можливої ​​складною програмою ВУЗів. Після довгого дня за партою будь-який учень сідає за домашню роботу. Часто роблячи уроки до пізньої ночі. Адже відмінників дуже мало, а шкільний курс розрахований на дітей із середніми показниками.

Для батьків важливо пояснити школяреві, що просто списувати з готових домашніх завдань - неправильно. Математику від цього краще знати не будеш, а проблеми в навчанні додадуться. За відповідями краще звірятися, і тільки якщо необхідно, заглянути у вирішення завдань.

Решебник з математики, 11 клас, Бевз - аргументи проти і за

Педагоги старої формації заявляють, що ні в якому разі не можна допускати учнів до розв'язнику. Це досить складно, так як будь старшокласник швидко знайде в інтернеті потрібне рішення завдання і може користуватися ним потайки. Списували все, але важливо це робити якомога рідше.

А ось в США вчені Стівенс і Льонсон провели статистичне дослідження. Результати виявилися несподіваними - успішність школярів збільшується при використанні ГДЗ, а воспринимаемость матеріалу зростає. Втім, це не єдиний плюс.

Консультація батьків і решебник, математика 11 клас, Бевз

Багато батьків намагаються стежити за навчанням старшокласника. Частина наймає репетиторів, щоб підтягти складні предмети, частина намагається допомогти самостійно. При тому, що курс математики помітно ускладнився з їх шкільної пори. Тому, якщо ви не дозволяєте користуватися дитині розв'язнику, можна допомагати йому за допомогою цієї методички. Нехай школяр завдання вирішує сам, а коли потрібно, ви легко вкажете йому помилку і вірний шлях рішення. Заощаджується час і ваше, і учня.

Отже, завдяки ГДЗ:

Більше вільного часу у школяра

Погодьтеся, неможливо проводити всі будні за навчанням. У старшокласника можуть бути і додаткові заняття, і спорт. Також підліткам потрібно і особистий час для ігор, зустрічей з друзями. Щоб залишилося позанавчальний час, припустимо для особливо складних домашніх завдань використовувати розв'язнику.

Діти взагалі хворіють частіше, особливо в навчальний період. Накопичується втома, стреси, та й епідемії не рідкість. Щоб не відстати від програми, можна легко і швидко завантажити ГДЗ. Важливо лише ставитися до нього не як до шпаргалки, а як до помічника. Тоді і шкоди методичка не принесе.

Математика (рівень стандарту), 2012 р., 11 клас

  • Автор:
  • Г.П. Бевз
  • В.Г. Бевз

Математика (рівень стандарту), 2012 р., 11 клас - завантажити онлайн

Розділ 1

Розділ 2

Розділ 3

Розділ 4

§ 1

§ 2

§ 3

§ 4

§ 5

§ 6

§ 7

§ 8

§ 9

§ 10

§ 11

§ 12

§ 13

§ 14

§ 15

§ 16

§ 17

§ 18

§ 19

§ 20

§ 21

§ 22

§ 23

§ 24

§ 25

§ 26

§ 28

§ 29

§ 30

§ 31

§ 32

§ 33

§ 34

§ 35

§ 36

Додаткові завдання

Задачі для кмітливих

123
12345678910111213