ГДЗ Математика (рівень стандарту), 2012 р., 11 клас О.М. Афанасьєва, Я.С. Бродський, О.Л. Павлов, А.К. Сліпенко

Все знати - неможливо, тим більше з математики. Тому дуже небагато школярі, навіть в 11 класі, можуть бути повністю впевнені в правильності рішення завдання з алгебри або геометрії. І щоб даремно не сумніватися, можна скористатися посібником « ГДЗ з математики, 11 клас» Афанасьєва .

Чим зручно посібник «ГДЗ, математика, 11 клас» Афанасьєва

Даний збірник з готовими домашніми завданнями дуже зручний у використанні як на Адже просто здавши роботу, доведеться переживати, наскільки вірний шлях вирішення був обраний. Але якщо попередньо звірити відповіді, то можна не хвилюватися за результат і спокійно чекати нормальну оцінку.

Особливо важливо така допомога, якщо учень часто з яких-небудь причин пропускає школу. Тільки за підручником самостійно в домашніх умовах вивчити матеріал буде важко. Але за допомогою готових домашніх завдань ця задача стане цілком посильним. Тим більше що всі рішення в книзі перевірені не тільки укладачами і іншими фахівцями, а й тисячами звичайних користувачів.

Навіщо потрібен решебник по математиці, 11 клас, Афанасьєва

З проблемою правильності рішення домашніх завдань стикалися школярі різних поколінь. Раніше їм доводилося цілими днями сидіти над книгою і розв'язувати нудні не завжди зрозумілі завдання. Якщо навіть вона вирішувалася правильно, учень не був упевнений в тому, що досяг потрібного результату і продовжував копирсатися в умові завдання і способи її розв'язання. Це часто займало настільки багато часу, що школяр просто втрачав і інтерес до досліджуваного предмета, і віру в свої сили. Але сьогодні все набагато простіше. Досить тільки:

Навіть якщо вийде, що розв'язання велося неправильно, то, подивившись рішення аналогічного вправи, можна зрозуміти логіку завдання і впоратися з його рішенням. Посібники з готовими домашніми завданнями дозволяють школярам заощадити свій час, набути впевненості в собі і своїх знаннях, перевірити їх рівень, а батькам - просто відновити призабуті вміння і навички.

До речі, батьки не повинні боятися того, що їх дитина просто спише результат. Якщо періодично контролювати хід розв'язання, то школяр не ризикне їх обманювати. Та й завжди можна дохідливо пояснити йому, наскільки важливе розуміння досліджуваного предмета, а не просто отримана оцінка. Тим більше що клас - випускний, і попереду маса різних тестів, іспитів, випробувань, в яких доведеться підтвердити саме свої знання, а не вміння списувати.

Де можна посібник «Математика, 11 клас» Афанасьєва, ГДЗ, скачати для постійного користування

Сьогодні є маса можливостей знайти і використовувати даний решебник. По-перше, можна придбати друковане видання і працювати з ним в класичному режимі. Можна використовувати посібник онлайн - у міру потреби. А можна безкоштовно скачати його на Промобуді, щоб попрацювати з розв'язнику в будь-який зручний час. Це дозволить мати під рукою таку зручну стукалочку і гарантовано отримувати хороший результат. Зручно і те, що скачати можна мобільну версію. Тоді буде забезпечено постійний доступ до матеріалу книги навіть під час самостійних, контрольних робіт та іспитів. Головне - поставитися до посібника з розумінням його значення і користі, щоб самому собі не зробити ведмежу послугу.

Математика (рівень стандарту), 2012 р., 11 клас

  • Автор:
  • О.М. Афанасьєва
  • Я.С. Бродський
  • О.Л. Павлов
  • А.К. Сліпенко

Математика (рівень стандарту), 2012 р., 11 клас - завантажити онлайн

РОЗДIЛ 1. ПОКАЗНИКОВА ТА ЛОГАРИФМІЧНА ФУНКЦІЇ

РОЗДІЛ 2. ВЕКТОРИ І КООРДИНАТИ

РОЗДІЛ 3. ПОХІДНА ТА ЇЇ ЗАСТОСУВАННЯ

РОЗДІЛ 4. ІНТЕГРАЛ ТА ЙОГО ЗАСТОСУВАННЯ

РОЗДІЛ 5. ГЕОМЕТРИЧНІ ТІЛА І ПОВЕРХНІ

РОЗДІЛ 6. ОБ’ЄМИ І ПЛОЩІ ПОВЕРХОНЬ ГЕОМЕТРИЧНИХ ТІЛ

РОЗДІЛ 7. ЕЛЕМЕНТИ ТЕОРІЇ ЙМОВІРНОСТЕЙ І МАТЕМАТИЧНОЇ СТАТИСТИКИ